Oferta pracy

Finance Business Partner - Marketing

CCC S.A.O firmie

  • Polkowice

    Polkowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie bliskiego partnerstwa z Pionem Marketingu we wszystkich aspektach finansowych i operacyjnych.

  • Odpowiedzialność za ekonomiczne rozliczenia kampanii marketingowych, definiowanie KPI, optymalizację kosztów marketingu.

  • Zapewnianie interesariuszom wysokiej jakości informacje finansowe i rekomendacje w oparciu o komercyjne zrozumienie biznesu, kontekst rynkowy i strategię biznesowej w celu wspierania procesów decyzyjnych.

  • Wspieranie w przygotowaniu planu strategicznego, budżetowania i prognozowania kwartalnego.

  • Analizowanie rentowność produktów i projektów.

  • Wykonywanie analizy oceny inwestycji oraz monitorowanie wyników po ich wdrożeniu.

  • Analizowanie i interpretowanie wydatków inwestycyjnych oraz przeprowadzanie ich krytycznej analizy ze szczególnym uwzględnieniem zagrożeń i szans.

  • Pełnienie roli katalizatora zmian i proaktywnego kwestionowania procesu podejmowania decyzji w oparciu o dostępne dane finansowe i głębokie zrozumienie biznesu.

  • Dostarczanie wyjaśnień do miesięcznych wyników. Identyfikowanie przyszłych zagrożeń lub szans w porównaniu z budżetem. Kontrolowanie kosztów w danym dziale. Analizowanie trendów.

  • Miesięczne monitorowanie wyników w stosunku do celów. Kontrolowanie kosztów prowadzenia działalności.

  • Identyfikowanie słabych punktów i przedstawianie zaleceń mających na celu optymalizację procesów i kontroli.

  • Wykonywanie analizy ad hoc zgodnie z wymaganiami.

Nasze wymagania

  • Praktyczna znajomość Marketingu i co najmniej 3 lata doświadczenia w tym obszarze.

  • Znajomość operacyjnych KPI oraz umiejętność przełożenia ich na język finansowy.

  • Znajomość narzędzi marketingowych, rynku, specyfiki działań dla różnych kanałów komunikacji,

  • Doświadczenie w handlu detalicznym / FMCG / Big 4 - dodatkowy atut.

  • Wysoka orientacja biznesowa i determinacja w działaniu,

  • Komunikatywność, wysokie ambicje oraz postawa proaktywna.

  • Wielozadaniowość i zdolność do działania w napiętych terminach

  • Pewność siebie oraz umiejętność zadawania trudnych pytań w celu uzyskania najlepszych rezultatów biznesowych.

  • Bardzo dobra znajomość programu: Excel, Power BI; SAP

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Miłą i rozwojową atmosferę pracy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego

  • Ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy