Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Finance Business Partner Trainee

Randstad Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Praktykant / Stażysta

Chcesz zobaczyć jak wygląda praca w globalnej firmie z branży farmaceutycznej? Jesteś dobrze zorganizowanym studentem ostatnich lat studiów w obszarze finansów? Swobodnie komunikujesz się w języku angielskim i możesz pochwalić się umiejętnościami analitycznymi? Jeżeli tak - zapraszamy Cię do współpracy!

Finance Business Partner TraineeNumer ref.: /26/07/2020/AP/52846
zadania
  • Udział w procesie zamknięcia miesiąca;
  • Przygotowanie standardowych raportów finansowych;
  • Udział w przygotowaniu miesięcznych prognoz finansowych oraz rocznego budżetu;
  • Wykonywanie kontroli finansowych;
  • Wsparcie w przygotowaniu analiz finansowych.
oczekujemy
  • Pierwszy lub drugi rok studiów magisterskich w obszarze finansów;
  • Dostępność w wymiarze 30-35 godz. tygodniowo;
  • Dokładność i dociekliwość;
  • Umiejętność analizy danych liczbowych oraz wyciągania z nich wniosków;
  • Dobra znajomość Excela i gotowość do pracy z VBA i Accessem.
oferujemy
  • zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie na okres 18 miesięcy;
  • praca zdalna do odwołania;
  • zapoznanie się ze specyfiką funkcjonowania działu usług w dużej międzynarodowej korporacji sektora farmaceutycznego;
  • zdobycie nowych umiejętności i rozwinięcie własnych kompetencji;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • elastyczny czas pracy (minimum 30h/ tydzień);
  • wynagrodzenie na poziomie 22 zł/h brutto.
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ogłoszenie archiwalne