Oferta pracy

Finance Business Partner

CCC S.A.O firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Bliskie partnerstwo z dyrektorami wykonawczymi we wszystkich aspektach finansowych i operacyjnych

  • Zapewnianie interesariuszom wysokiej jakości informacji finansowych i rekomendacji w oparciu o komercyjne zrozumienie biznesu, kontekstu rynkowego i podstawowej strategii biznesowej w celu wspierania procesów decyzyjnych.

  • Wsparcie w przygotowaniu planu strategicznego, budżetowania i prognozowania kwartalnego.

  • Wykonywanie analiz oceny inwestycji oraz monitorowanie wyników po ich wdrożeniu.

  • Uczestniczenie i koordynacja spotkań z kierownictwem wyższego szczebla oraz zapewnianie niezbędnych informacji finansowych i biznesowych.

  • Analizowanie rentowności produktów i projektów w oparciu o samodzielnie pozyskiwane dane z systemów i ich analizę

  • Analizowanie i interpretowanie wydatków inwestycyjnych ich krytyczną analizę ze szczególnym uwzględnieniem ryzyk i szans

  • Pełnienie roli katalizatora zmian i proaktywnego kwestionowania procesu podejmowania decyzji w oparciu o dostępne dane finansowe i głębokie zrozumienie biznesu.

  • Dostarczanie wyjaśnień do miesięcznych wyników. Identyfikacja przyszłych zagrożeń lub szans w porównaniu z budżetem. Kontrolowanie kosztów w danym dziale. Analizowanie trendów

  • Miesięczne monitorowanie wyników w stosunku do celów. Kontrola kosztów prowadzenia działalności. W razie potrzeby sporządzanie szczegółowych raportów dotyczących inicjatyw strategicznych.

  • Identyfikacja słabych punktów i przedstawianie zaleceń mających na celu optymalizację procesów i kontroli.

  • Wykonywanie analiz ad hoc zgodnie z wymaganiami

Nasze wymagania

  • Kwalifikacja ACCA / CIMA będzie mocnym atutem

  • Doświadczenie w handlu detalicznym / FMCG / Big 4 będzie dodatkowym atutem

  • Świadomość biznesowa i doświadczenie w działaniu jako zaufany partner biznesowy dla starszych kolegów

  • Proaktywna postawa, ambicja i motywacja własna, z postawą „da się zrobić”

  • Silne umiejętności interpersonalne, rozwiązywania problemów i analityczne

  • Wielozadaniowość i zdolność do działania w napiętych terminach

  • Pewność siebie i umiejętność zadawania trudnych pytań w celu uzyskania najlepszych rezultatów biznesowych

  • Duże umiejętności techniczne - zaawansowany Excel, BI; SAP

  • Płynna komunikacja w języku angielskim

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Miłą i rozwojową atmosferę pracy,

  • Pracę w prestiżowej lokalizacji w centrum Warszawy,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość przystąpienia do grupowego

  • Ubezpieczenia na życie oraz programu sportowego Multisport/OK System,

  • Możliwość zdobywania nowej wiedzy i poszerzania doświadczeń zawodowych,

  • Dodatkowe benefity w postaci kart rabatowych na zakupy w sieci CCC oraz w sklepie internetowym eobuwie.pl oraz MODIVO.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • inicjatywy dobroczynne

  • Innowacyjne miejsce pracy