Logo Pracuj.pl

Finance Business Partner z językiem niemieckim

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • ogłoszenie wygasło 10 miesięcy temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

VOLKSWAGEN FINANCIAL SERVICES POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

rondo ONZ 1

Śródmieście

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Kontrola produktów ubezpieczeniowych i podmiotu brokera ubezpieczeniowego na rynku niemieckim
  • Ustalanie kluczowych wskaźników finansowych w ramach miesięcznych zestawień, prognoz i procesów budżetowych
  • Analiza odchyleń oraz przygotowanie rekomendacji biznesowych
  • Przygotowanie business case’ów, tworzenie symulacji finansowych i przygotowanie rekomendacji na posiedzenia Zarządu
  • Networking i komunikacja z innymi działami

Nasze wymagania

  • Znasz język angielski i niemiecki w stopniu bardzo dobrym (minimum B2)
  • Masz co najmniej 3+ lat doświadczenia w roli kontrolera finansowego
  • Dobrze posługujesz się Excelem
  • Masz dyplom wyższej uczelni o kierunku finansowym

To oferujemy

  • umowę o pracę
  • hybrydowy model pracy (3 dni z biura w tygodniu) i bardzo dobrą lokalizację biura (Rondo ONZ 1)
  • pakiet medyczny (pełny pakiet specjalistyczny ze stomatologią)
  • Akademia Zdrowia
  • multikafeterię - każdy znajdzie coś dla siebie ☺
  • kartę lunchową
  • ubezpieczenie na życie
  • Pracowniczy Program Emerytalny
  • produkty i usługi firmowe w specjalnej cenie
  • ciekawe szkolenia
  • dofinansowanie studiów
  • zajęcia językowe online (angielski/niemiecki)

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • program emerytalny
  • firmowa biblioteka
  • strefa relaksu
  • bony żywieniowe
  • dofinansowanie wypoczynku
  • program rekomendacji pracowników
  • kafeteria benefitów - Worksmile
  • Karta Multisport

Etapy rekrutacji

1

Wstępna rozmowa telefoniczna

2

Rozmowa rekrutacyjna etap 1

3

Rozmowa rekutacyjna etap 2

4

Decyzja

Jako Controlling w VW Leasing świadczymy usługi zarządzania wieloma spółkami Volkswagen Leasing GmbH oraz innych firm na rynku niemieckim. Jesteśmy związani z obszarem sprzedaży i marek VW i wspieramy podejmowanie świadomych decyzji w firmie. Jeżeli jesteś doświadczonym kontrolerem i sprawnie posługujesz się językiem niemieckim - ta rola jest dla Ciebie! :)

Witaj w Volkswagen Financial Services

Oferując nasze rozwiązania finansowe, wspieramy sprzedaż samochodów wielu marek, w tym: Volkswagen, Audi, Skoda, Seat oraz Porsche. Dołączając do nas, staniesz się częścią tej misji i wpłyniesz na kierunek zmiany rynku.

Finance Business Partner z językiem niemieckim, rondo ONZ 1, Śródmieście, Warszawa