Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Finance Controller (future Finance Manager)

Devire

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest grupa spółek należących do jednego z pierwszych prywatnych TFI na polskim rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie strategii firmy oraz nadzór i zarządzanie obszarem finansów i księgowości;

  • Przygotowywanie budżetów rocznych spółek grupy kapitałowej, inwestycji oraz weryfikacja ich realizacji;

  • Przygotowywanie analiz rentowności dla nowych projektów inwestycyjnych;

  • Przygotowanie sprawozdań i raportów na potrzeby zarządu, banków, innych działów firmy;

  • Zarządzanie płynnością grupy kapitałowej;

  • Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów deweloperskich;

  • Współpraca z bankami, pozyskiwanie finansowania zewnętrznego;

  • Wdrażanie narzędzi IT;

  • Inne związane z rozwojem grupy.

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe, ekonomiczne;

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem;

  • Bardzo dobra znajomość polskiej ustawy o rachunkowości i przepisów podatkowych;

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office (Excel, Word) oraz systemów księgowych, mile widziane doświadczenie z narzędziami BI.

Pracodawca oferuje

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B;

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się oraz ambitnej grupie;

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, pakiet multisport);

  • Samochód służbowy.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Przewiń do profilu firmy