Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Finance & Controlling Manager ze znajomością języka niemieckiego

  • Żnin, Bydgoszcz, Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 18.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteśmy wiodącą firmą doradczą z Niemiec, z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni także w Polsce, gdzie świadczymy usługi z zakresu audytu, Business Process Outsourcingu, doradztwa podatkowego, doradztwa prawnego i consultingu.

    Aktualnie dla naszego Klienta – firmy produkcyjnej z kapitałem zagranicznym poszukujemy osoby na stanowisko:
    Miejsce pracy: Żnin – odległość ok. 40 km z kierunków Gniezno, Bydgoszcz, Inowrocław

    Zadania:

    Nadzór i odpowiedzialność za finanse Firmy, w szczególności:

    • Prowadzenie pełnej księgowości Firmy zgodnie z obowiązującymi przepisami rachunkowości i podatkowymi.
    • Kierowanie 5-osobowym zespołem działu księgowości.
    • Sporządzanie raportów miesięcznych/kwartalnych i raportowanie wyników do spółki-Matki zgodnie z obowiązującymi procedurami.
    • Sporządzanie deklaracji podatkowych, ZUS, NBP i innych.
    • Przygotowanie pełnego sprawozdania finansowego na koniec roku obrotowego.
    • Współpraca z audytorami, oraz reprezentowanie firmy wobec urzędów.

    Poszukiwane kompetencje:

    • Doświadczony praktyk z obszaru finansów, księgowości i controlingu.
    • Ugruntowana wiedza z zakresu rachunkowości i podatków.
    • Umiejętność sporządzania bilansów i sprawozdań finansowych.
    • Wykształcenie wyższe: rachunkowość, finanse, ekonomia.
    • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie.
    • Doświadczenie w pracy z systemem SAP, moduł FI/CO.
    • Umiejętność pracy zespołowej i doświadczenie w zarządzaniu zespołem.
    • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej.
    • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej oraz zespołu.
    • Samodzielność, inicjatywa, dokładność i systematyczność w wykonywaniu powierzonych obowiązków.

    Nasz klient oferuje:

    • Ciekawą, pełną wyzwań i odpowiedzialną pracę w renomowanej Firmie, której produkty znane są i cenione na całym świecie i znajdują zastosowanie w unikatowych rozwiązaniach technicznych.
    • Możliwość awansu na stanowisko Prokurenta.
    • Wysokie wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności, zaangażowania i odpowiedzialności na oferowanym stanowisku.
    • Profesjonalne wdrożenie w całe spektrum obowiązków.

    Aplikacje w języku polskim, zawierające cv oraz list motywacyjny, prosimy przesłać  klikając na aplikuj

    W ofercie prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu:

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w załączonym CV i innych dokumentach aplikacyjnych przez Roedl Outsourcing sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Siennej 73, 00-833 Warszawa, jako administratora danych osobowych, na potrzeby realizacji toczącego się procesu rekrutacyjnego. Udzielenie zgody jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia udziału w rekrutacji. Zgoda może zostać w każdym czasie wycofana poprzez wysłanie oświadczenia na adres e-mail: [email protected]  lub na wskazany powyżej adres siedziby.