Oferta pracy

Finance Manager

Klient Pracuj.plO firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • menedżer

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie raportów i analiz dla Top Managementu

  • Udział w tworzeniu krótko i długoterminowych strategii finansowych

  • Współpraca z audytorami

  • Udział w przygotowaniu budżetu

  • Odpowiedzialność za analizę i kontrolę kosztów oraz ich optymalizację

  • Nadzór nad procedurami finansowymi pod względem ich zgodności z prawem i regulacjami podatkowymi

  • Wspomaganie CFO w procesie podejmowania decyzji dotyczących spraw finansowych

  • Ocena ryzyka finansowego i handlowego

  • Ocena rentowności obszarów działania spółki

  • Implementacja zmian w obszarze finansów

  • kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling

  • Sporządzanie analiz biznesowych, planowanie

  • Prognozowanie finansowe

  • Utrzymywanie kontaktów z instytucjami finansowymi

Nasze wymagania

  • Przynajmniej 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. C1)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.