Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Finance Manager

HRK S.A.O firmie

  • Kraków, małopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

Naszym Klientem jest spółka technologiczna działająca w obszarze wdrożeń, optymalizacji systemowych oraz AI. W związku z dalszym rozwojem struktur poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zadania:

  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu rocznego, prognozowanie oraz planowanie średnio- i długoterminowe;
  • Nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca, raportowanie wyników finansowych oraz kosztów celem optymalizacji;
  • Raportowanie zarządcze oraz wsparcie analityczne niezbędne do podejmowania strategicznych decyzji;
  • Przygotowywanie raportów okresowych, zestawień, prezentacji oraz analiz finansowych na potrzeby właściciela oraz działów operacyjnych;
  • Analiza kluczowych wskaźników finansowych i operacyjnych, kontrola rentowności projektów, kanałów oraz klientów, rekomendowanie usprawnieńi optymalizacji;
  • Elementy zarządzania finansami (relacje z bankami, zarządzanie przepływami pieniężnymi).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu finansowym (Ekonomia, Finanse lub pokrewne);
  • Min. 5-7 lat doświadczenia na samodzielnym stanowisku w obszarze kontrolingu finanoswego, doświadczenie z branży IT będzie atutem;
  • Umiejętności analityczne, umiejętność wyciągania wniosków i prezentowania w ustrukturyzowany sposób;
  • Zrozumienie czynników i procesów biznesowych, szczególnie w obszarze sprzedaży oraz operacji;
  • Biegła znajomość MS Excel, znajomość innych narzędzi kontrolingowych będzie dodatkowym atutem;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Dobre umiejętności komunikacyjne i interpersonalne.

Ogłoszenie archiwalne