Oferta pracy

Finance Manager – Produkcja

Wyser Sp. z o.o.

20 00026 000 brutto / mies.
  • wielkopolskie

    wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • menedżer
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest średniej wielkości (do 50 mln PLN przychodów) firma produkcyjna z siedzibą w południowej części Wielkopolski. W związku z dalszym rozwojem spółki (przyrosty o kilkanaście procent rok do roku), poszukujemy osoby na stanowisko Finance Manager.

Osoba na tym stanowisku będzie zarządzała małym zespołem controllingu (jest tutaj także sporo pracy operacyjnej) i będzie raportowała bezpośrednio do Prezesa i do właścicieli firmy.

Jest to nowo tworzone stanowisko z jasną ścieżką awansu (rola Dyrektora Finansowego, Członka Zarządu). Poszukujemy osoby, która ma doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej (jest to warunek konieczny).

Jest to świetna możliwość rozwoju dla kandydatów i kandydatek z poziomu Controlling Managera lub doświadczonego Kontrolera Finansowego (który zarządzał zespołem).

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie małym zespołem kontrolingu oraz procesami finansowymi w firmie (tworzenie nowych, usprawnianie istniejących, optymalizacja pracy)

  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

  • Odpowiedzialność za proces budżetowania rocznego

  • Przygotowywanie prognoz, analiz finansowych i biznesowych na potrzeby Dyrektora Zarządzającego oraz właścicieli

  • Nadzorowanie i odpowiedzialność za kluczowe procesy finansowe przedsiębiorstwa: zamknięcia cykliczne, przygotowywanie sprawozdań finansowych, kontrola kosztów, optymalizacja kapitału obrotowego

  • Współpraca z bankami w zakresie finansowania

  • Analiza projektów inwestycyjnych

  • Rozwój oprogramowania ERP

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (Dyrektor Finansowy, Finance Manager, Controlling Manager, Kontroler Finansowy)

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe

  • Doświadczenie w firmie z branży produkcyjnej – warunek konieczny

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Zaawansowana znajomość MS Excel oraz doświadczenie w pracy na systemach klasy ERP

  • Pro aktywność w działaniu, odpowiedzialność i zaangażowanie, chęć „brania spraw w swoje ręce”

  • Doświadczenie w pracy z biznesem i doradzaniu w podejmowaniu decyzji biznesowych (operacyjnych i strategicznych)

Pracodawca oferuje

  • Wynagrodzenie w przedziale 20000 – 26000 PLN brutto (B2B – do ustalenia)

  • Samochód służbowy (segment C)

  • Jasna ścieżka rozwoju i awansu

  • Praca stacjonarna w siedzibie firmy

Jesteś w miejscu, w którym łączymy utalentowanych managerów średniego i wyższego szczebla z rozwijającymi się firmami.

Wyser należy do globalnego Holdingu Gi Group, jesteśmy obecni w 13 krajach na całym świecie,: Brazylii, Bułgarii, Chinach, Francji, Węgrzech, Włoszech, Polsce, Portugalii, Rumunii, Serbii, Hiszpanii i Turcji.

Jako zespół wierzymy w moc długofalowych relacji i wspieramy kandydatów na każdym szczeblu ich kariery zawodowej. Patrzymy na rynek z dwóch perspektyw: firm i kadry managerskiej. Dzięki "szytym na miarę" rozwiązaniom, umożliwiamy właściwe dopasowanie oczekiwań rozwijających się organizacji i utalentowanych managerów.

Nasz zespół składa się z doświadczonych konsultantów mających szeroką wiedzę w określonych specjalizacjach oraz dużą znajomość rynku. Wspieramy firmy w analizie ich potrzeb i przeprowadzeniu procesów rekrutacyjnych, dopasowując profil kandydatów do specyfiki działalności firmy. Kandydatom poszukującym nowych wyzwań zawodowych zapewniamy profesjonalne doradztwo nie tylko podczas procesu rekrutacyjnego, ale również w konsekwentnym budowaniu ścieżki zawodowej.

Pomożemy Tobie znaleźć odpowiednie i indywidualnie dopasowane rozwiązania w zakresie procesów rekrutacyjnych, w obszarach specjalizacji którymi się zajmujemy.

Znamy rynek i uważnie śledzimy trendy, dzięki czemu potrafimy przewidzieć i wyprzedzać zachodzące zmiany. Cenimy dokładność oraz skrupulatność i nie uznajemy kompromisów. Nasza współpraca jest w pełni partnerska, co pozwala na nawiązywanie długofalowych relacji.

Chcesz dowiedzieć się więcej o indywidualnym modelu współpracy? A może szukasz nowych wyzwań zawodowych? Skontaktuj się z nami!

Przewiń do profilu firmy