Oferta pracy

Finance Manager

WyserO firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Menedżer
Wyser jest należącą do GI Group międzynarodową firmą, która zajmuje się wyszukiwaniem i selekcją Kandydatów na stanowiska specjalistyczne oraz kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla. Jesteśmy obecni w Brazylii, Bułgarii, Chorwacji, Czechach, Chinach, Hiszpanii, Indiach, na Litwie, Polsce, Rumunii, Rosji, Serbii i Czarnogórze oraz we Włoszech.
Finance ManagerNumer ref.: 683

Dla naszego klienta, niedużej firmy zajmującej się sprzedażą detaliczną produktow wyposażenia domowego, poszukujemy Finance Managera.

Osoba na tym stanowisku podejmie się stworzenia, zorganizowania i uporządkowania całego działu finansowego. Jest to całkowicie nowa rola w strukturach i podlegająca pod CEO.

Opis stanowiska:

  • Przejęcie istniejących, rozproszonych procesow finansowo księgowych i wzięcie odpowiedzialności za całokształt finansow społki
  • Zapewnienie zgodności działania organizacji z obowiązującym prawem (księgowość, podatki) oraz zarządzanie ryzykiem finansowym/operacyjnym
  • Nadzorowanie realizacji założeń budżetowych
  • Wprowadzanie działań mających na celu usprawnienie płynności finansowej, a także przygotowywanie regularnych raportow
  • Uczestnictwo w opracowywaniu celow strategicznych firmy
  • Uzgadnianie sald, konsolidacja wynikow, podsumowanie sprzedaży
  • Wspołpraca z zewnętrznym biurem księgowym i podatkowym
  • Wspołpraca z zagranicznymi jednostkami firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (minimum 4 lata)
  • Doświadczenie pracy w firmie o obrotach 40-100 mln złotych rocznie
  • Znajomość MS Office, w tym Excel (mile widziany VBA)
  • Samodzielność, rzetelność, proaktywność
  • CIMA, ACCA będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość MSSF
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

  • Pracę na samodzielnym stanowisku
  • Możliwość decydowania o rozwoju całego działu finansowego
  • Pracę zdalną w dużym wymiarze

#LI-R1

Ogłoszenie archiwalne