Oferta pracy

Finance Manager

Mediacore sp. z o.o.

  • Podmiejska 20, Bemowo, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • Praca od zaraz

Podmiejska 20

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • koordynowanie procesu budżetowania, forecastu

  • nadzór nad procesem zamknięcia miesiąca, roku

  • współpraca z menadżerami odpowiedzialnymi za zarządzanie poszczególnymi jednostkami organizacyjnymi Grupy Mediacore

  • kontrola realizacji budżetów (odchyleń na poziomie przychodów, marży oraz kosztów)

  • analiza rentowności klientów oraz spółek w grupie

  • przygotowanie analiz i wniosków biznesowych

  • wdrożenie nowych narzędzi związanych z rachunkowością zarządczą

  • dbanie jakość danych finansowych

  • współpraca z zewnętrznym działem księgowości

  • opracowywanie instrukcji i procedur niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania działu

  • bieżąca obsługa spraw finansowych i kontrolingowych

  • dbanie o rozwój działu finansowego w kontekście organizacyjnym i jakościowym

  • ścisła współpraca z przełożonym i pozostałymi działami/zespołami firmy

Nasze wymagania

  • min. 3 lata doświadczenia w dziale finansów

  • wykształcenie wyższe (preferowane ekonomiczne, finansowe itp.)

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania syntetycznych wniosków, rozwiązywania problemów

  • praktyczna wiedza z zakresu analizy finansowej i rachunkowości zarządczej

  • biegła znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel (umiejętność tworzenia makr usprawniających pracę będzie dużym atutem)

  • łatwość argumentowania oraz przekazywania informacji w sposób precyzyjny i zwięzły

  • zdolność do budowania pozytywnych relacji i efektywnej współpracy z osobami działającymi na wszystkich szczeblach organizacji

  • dobra organizacja pracy własnej

  • komunikatywność, zaangażowanie, skrupulatność

  • umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • możliwość rozwoju w ramach dynamicznie rosnącej Grupy Mediacore

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • realną możliwość współkształtowania własnej pozycji zawodowej w ramach Grupy Mediacore

  • przyjazną atmosferę pracy

  • szereg benefitów pracowniczych: prywatne ubezpieczanie medyczne, darmowe lekcje języka angielskiego, liczne imprezy integracyjne oraz spotkania przy sushi, pizzy etc. oraz szereg wewnętrznych programów motywacyjnych

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • finansowanie nauki języka angielskiego

Mediacore Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma z wieloletnim doświadczeniem zajmująca się tworzeniem strategii komunikacji marketingowej oraz planowaniem i zakupem mediów.

Wśród naszych klientów znajduje się wiele dobrze rozpoznawalnych marek będącymi liderami w swoich kategoriach.

Poszukujemy Finance Managera do Mediacore Group w ramach której funkcjonuje dom mediowy Mediacore (www.mediacore.pl), Agencja Jump (www.jumpgroup.pl) oraz Agencja Influenter (www.influenter.pl).

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.