Oferta pracy

Finance Manager

HALFING & PETERSEN

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator, menedżer

Rekrutujemy dla

Dla naszego Klienta, lidera w swojej branży, jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek na rynku.

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie sprawozdań finansowych Grupy

  • Raportowanie bezpośrednio do Zarządu

  • Odpowiedzialność za strategie finansową Grupy

  • Współpraca z Radą Nadzorczą

  • Zarządzanie płynnością finansową

  • Budżetowanie

  • Kontakty z instytucjami finansowymi (banki, ubezpieczyciele)

  • Koordynowanie pracy podległego zespołu

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie na stanowisku Finance Managera/Managera Kontrolingu lub tożsamym

  • Znajomość j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację biznesową

  • Doświadczenie w sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych zgodnie z IFRS

  • Biegła znajomość MS Office (w szczególności Excel)

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Zdolności strategiczne oraz operacyjne

Pracodawca oferuje

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji

  • Samochód służbowy i kartę paliwową

  • Atrakcyjny pakiet benefitów

  • Możliwości rozwoju zawodowego