Ta oferta pracy jest nieaktualna od 43 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Finance Manager

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    HRK Finance specjalizuje się w rekrutacji wysokiej klasy ekonomistów na potrzeby organizacji międzynarodowych oraz wiodących spółek z kapitałem polskim. Dla naszych klientów pozyskujemy ekspertów i menedżerów oraz pracowników średniego szczebla w działach finansów. Posiadamy unikalne doświadczenia w budowaniu całych struktur centrów finansowych. Zespół działa w ramach HRK S.A. jednej z największych firm doradczych z obszaru zarządzania kapitałem ludzkim. Oferujemy usługi rekrutacji kadry średniego i wyższego szczebla, badań i rozwoju potencjału zawodowego (łącznie z badaniami Assessment/Development Centre), budowania ścieżek kariery, employer brandingu oraz obsługę kadr i płac. Posiadamy oddziały w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Gdyni i Łodzi.

    Dla naszego klienta, międzynarodowej organizacji działającej w branży usługowej, poszukujemy osoby na stanowisko Managera Finansowego.

    miejsce pracy: Warszawa
    Obowiązki:
    • Bezpośrednia współpraca z Dyrektorem Zarządzającym w zakresie zarządzania finansami organizacji i wspierania podejmowania decyzji strategicznych i operacyjnych;
    • Tworzenie polityki finansowej firmy oraz właściwe nią zarządzanie;
    • Optymalizowanie polityki podatkowej;
    • Odpowiedzialność za przygotowywanie budżetów rocznych, planów finansowych oraz rocznej analizy zysków i strat;
    • Bieżąca kontrola i analiza sytuacji finansowej spółki wraz z rekomendowaniem możliwych rozwiązań, w tym współpraca z liderami wszystkich działów operacyjnych spółki;
    • Terminowe dostarczanie raportów finansowych na potrzeby zarządu;
    • Odpowiedzialność za płynność finansową, zabezpieczenie ryzyka kursowego oraz stóp procentowych;
    • Kontakty i współpraca z audytorem, bankami, firmami ubezpieczeniowymi, inwestorami oraz organami podatkowymi;
    • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem;
    • Budowanie świadomości finansowej oraz odpowiedzialności za wyniki finansowe.

    Wymagania:

    • Minimum 5 lat doświadczenia zawodowego na analogicznym stanowisku;
    • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, księgowość, ekonomia);
    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
    • Bardzo dobra wiedza z zakresu księgowości, finansów, podatków oraz raportowania;
    • Sukcesy we wspieraniu strategicznego i operacyjnego rozwoju przedsiębiorstw.

    Zainteresowanych powyższą ofertą prosimy o zgłaszanie się poprzez kliknięcie w link Aplikuj, co jest równoznaczne z wyrażeniem poniższej zgody:
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HRK S.A. na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych rekrutacji zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku). Równocześnie oświadczam, że poinformowano mnie, iż: - Administratorem moich danych osobowych jest HRK S.A. z siedzibą w Warszawie (00-095), pl. Bankowy 2; - Mam prawo do dostępu do swoich danych, jak również ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania; - Mam prawo do wycofania zgody w każdym momencie poprzez wysłanie stosownej prośby na adres: [email protected] - Moje dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora danych do czasu zakończenia procesów rekrutacyjnych, chyba że wcześniej wycofam swoją zgodę zgodnie ze znaną mi procedurą;