Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Finance Manager

Grafton RecruitmentO firmie

18 00023 000 brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Poprzez sieć 30 biur w Europe i ponad 650 pracowników skutecznie odpowiadamy na potrzeby Klientów i Kandydatów w następujących krajach: Czechy | Węgry | Irlandia | Litwa | Polska | Rumunia | Słowacja | Turcja. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001
Finance ManagerNumer ref.: 5-3-61507
Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej o kapitale zagranicznym, zlokalizowanej w okolicach Wrocławia, poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Manager działu finansów.
Główne obowiązki:
  • nadzór nad pracą działu finansowego
  • prowadzenie rachunkowości zgodnie z obowiązującymi przepisami
  • nadzór nad przygotowaniem raportów i sprawozdań finansowych
  • przygotowywanie rocznego budżetu, analiz oraz prognoz, a także krótko i długoterminowych planów
  • zarządzanie małym zespołem (5-7 osób)
  • dostarczanie kierownictwu innych działów niezbędnych informacji finansowych
Wymagania
  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • co najmniej 7 lat doświadczenia zawodowego w obszarze finansowym oraz min. 4-letnie doświadczenie jako manager finansowy
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)
  • wiedza z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej
  • doświadczenie w tworzeniu strategii finansowych oraz w kontrolingu
  • stale aktualizowana wiedza na temat przepisów podatkowych i regulacji ustawowych
  • doświadczenie w implementacji systemów ERP będzie atutem
Korzyści
  • pakiet benefitów (w tym samochód służbowy)
Prosimy o dopisanie klauzuli: "Zgadzam się na wykorzystanie przez firmę Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o. danych osobowych w celu pośrednictwa pracy (posiadania i przetwarzania przekazanych danych osobowych oraz ich udostępniania klientom w ramach prowadzonych projektów rekrutacyjnych) zgodnie z obowiązującą Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U.2002 r. Nr 101 poz. 926) aż do momentu pisemnego wycofania zgody. Potwierdzam, że zostałem poinformowany o prawach do zmiany, dostępu i ochrony tych danych".

Ogłoszenie archiwalne