Oferta pracy

Finance Officer

STS S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie analiz ekonomicznych i finansowych,

  • Sporządzanie raportów i sprawozdań finansowych,

  • Koordynacja współpracy z zewnętrznym biurem rachunkowym,

  • Regulowanie zobowiązań spółki

  • Dostarczanie informacji finansowych oraz zarządczych niezbędnych do podejmowania strategicznych decyzji,

  • Bliska współpraca z działami operacyjnymi i komercyjnymi: rozwój procesów analiz i raportowania zarządczego ze szczególnym uwzględnieniem cyklicznych analiz przychodów i kosztów umożliwiających kompleksowe zrozumienie wyników operacyjnych spółki,

  • Udział w projektach wewnętrznych z zakresu procesów finansowych,

  • Współpraca z audytorami,

  • Kontrola biznesowa finansowa i wewnętrzny controlling,

  • Ocena rentowności obszarów działania spółki, implementacja zmian w obszarze finansów,

  • Innych prac zleconych przez Zleceniodawcę.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, rachunkowość),

  • Doświadczenie zawodowe w finansach (kontroling, audyt, księgowość) 2-3 lata,

  • Znajomości spektrum danych finansowo-księgowych (rachunek zysków i strat, bilans, rachunek przepływów pieniężnych, rezerwy)

  • Bardzo dobrej znajomość programu Excel,

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,

  • Wysoka kultura osobista,

  • Zdolności analityczne i dbałość o szczegóły,

  • Wysokie umiejętności efektywnego angażowania się w wiele działań i pod presją czasu.

To oferujemy

  • Współpracę w oparciu o Umowę o Pracę lub B2B na pełen etat,

  • Pracę z doświadczonym zespołem specjalistów,

  • Możliwość zdobycia bogatego doświadczenia zawodowego dzięki udziałowi w różnorodnych projektach,

  • Komfortowe biuro w dogodnej lokalizacji w Katowicach,

  • Prywatną opiekę medyczną za 1 PLN,

  • Kartę MultiSport oraz Ubezpieczenie Grupowe,

  • Darmowe zajęcia z języka angielskiego,

  • Darmowe bilety na wydarzenia sportowe,

  • Finansowanie szkoleń, konferencji i eventów,

  • Dofinansowanie do Bistro mieszczącego się w siedzibie firmy,

  • Chill Out Room, codzienne świeże owoce i dobrą kawę w firmie,

  • Dostęp do programu Referral Bonus.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • napoje

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

STS S.A.

STS jest największą polską firmą bukmacherską, która działa również na kilkunastu rynkach europejskich. Spółka powstała w 1997 roku, posiada biura w Katowicach, Warszawie, Pradze oraz na Malcie i obecnie zatrudnia blisko 1500 osób. Jesteśmy innowacyjnym bukmacherem, który świadczy usługi za pośrednictwem strony internetowej, jak i jej mobilnej wersji oraz aplikacji dedykowanej systemom Android czy iOS. Opracowaliśmy m.in. własny system wypłat - STSpay - oraz udostępniamy usługę STS TV z transmisjami najważniejszych wydarzeń sportowych. Posiadamy również ogólnopolską sieć nowoczesnych lokali stacjonarnych. Jesteśmy największym prywatnym sponsorem polskiego sportu - STS to oficjalny partner Reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz wielu klubów sportowych z różnych dyscyplin. Prowadzimy także fundację Sport Twoją Szansą.

Przewiń do profilu firmy