Oferta pracy

Finance Planning & Consolidation Support Specialist

CEDC InternationalO firmie

  • Bobrowiecka 8, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

CEDC International

Bobrowiecka 8

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • analiza i rozwiązywanie problemów technicznych zgłaszanych przez użytkowników systemu SAP BPC

  • bieżące utrzymywanie i prace rozwojowe służące dostosowaniu systemu SAP BPC do aktualnych wymagań

  • ścisła współpraca z działem finansowym oraz działem IT (pierwsza linia wsparcia do obsługi zgłoszeń związanych ze standardowym oprogramowaniem SAP)

  • przygotowanie scenariuszy testów i ich realizacja

  • przygotowywanie scenariuszy szkoleniowych i prowadzenie szkoleń wewnętrznych

  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją techniczną

Nasze wymagania

  • posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów

  • bardzo dobrze znasz język angielski, na poziomie min. B2 – warunek konieczny

  • dobrze organizujesz swoją pracę, posiadasz umiejętność realizacji kilku zadań równolegle

  • jesteś kreatywny/a w rozwiązywaniu problemów oraz skrupulatny/a w wykonywaniu zadań

  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia

  • dobrze odnajdujesz się w pracy zespołowej oraz samodzielnej (środowisko międzynarodowe)

  • efektywnie komunikujesz się w ramach organizacji, masz proaktywne nastawienie

  • dobrze znasz programy MS Office (szczególnie Excel)

Mile widziane

  • masz doświadczenie w pracy z systemem SAP (np. BPC, FI/CO)

  • posiadasz wiedzę z zakresu finansów

  • masz doświadczenie w obszarze bezpośredniego wsparcia użytkownika

To oferujemy

  • praca u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • rozwój cennych umiejętności – co potwierdza 71% pracowników naszej firmy

  • możliwość udziału w konkursach dla pracowników oraz wydarzeniach wewnątrz firmowych

  • telefon komórkowy z dużym pakietem danych, laptop

  • fantastyczna atmosfera pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • dofinansowanie wypoczynku

CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant’s, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Przewiń do profilu firmy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy