Oferta pracy

Finance Project Manager

Raisead

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 5 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Koordynowanie oraz wsparcie projektów finansowych, procesów biznesowych w ramach prowadzonych działań

  • Odpowiedzialność za terminową realizację projektów oraz nadzór nad ich budżetem

  • Monitorowanie, analiza i raportowanie statusu projektów

  • Wsparcie przy projektowaniu i realizacji procesu wdrożenia, w tym zbieranie wymagań biznesowych, dokumentacji procesów i projektowanie rozwiązań

  • Wdrażanie strategii zarządzania zmianą w tym szkolenie interesariuszy oraz zespołów w celu dostosowania do nowych procesów

  • Kontakt i współpraca z zespołami projektowymi jak i z zewnętrznym dostawcami

  • Planowanie alokacji zasobów grupy

Nasze wymagania

  • Min. 3 lata doświadczenia w koordynacji projektami finansowymi

  • Umysł analityczny

  • Znajomość zasad i metodyk zarządzania projektami

  • Doświadczenie we współpracy z różnymi obszarami biznesowymi

  • Nastawienie na cel, umiejętność rozwiązywania problemów oraz determinacja w ich rozwiązywaniu

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Przyjazna atmosfera pracy w młodym zespole oraz wiele okazji do integracji w ramach organizacji

  • Możliwość uczestniczenia w ambitnych projektach i realny wpływ na kształt organizacji

  • Możliwość pracy w trybie hybrydowym bądź zdalnym

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

Raisead

Raisead to spółka holdingowa i brand parasolowy międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu i kapitale. Choć wywodzimy się z kategorii firm internetowych, dziś w ramach Raisead Holding skupiamy działalność biznesów z różnych branż i sektorów. Każdego dnia ciężko pracujemy budując krok po kroku wspaniałe biznesy.

Przewiń do profilu firmy