Logo Pracuj.pl

Finance Specialist

Samsung Electronics PolskaO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Samsung Electronics Polska

Postępu 14

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Merytoryczna weryfikacja dokumentów księgowych,
  • Zapewnienie efektywności procesu purchase to pay i jego zgodności z procedurami firmy,
  • Współpraca oraz wsparcie zespołu SSCE,
  • Bieżąca współpraca z dostawcami w zakresie rozliczeń finansowych,
  • Wsparcie działów biznesowych, w celu zapewnienia płynnego rozliczania zobowiązań finansowych,
  • Ewidencja dokumentów księgowych w systemie SAP,
  • Analiza dodatnich sald na kontach rozrachunkowych oraz koordynacja procesu ich uzgadniania,
  • Administrowanie kartami kredytowymi oraz rozliczeniami podróży służbowych pracowników spółki,
  • Zapewnienie terminowego raportowania oraz realizacja wybranych prac, związanych z audytami wewnętrznymi i zewnętrznymi,
  • Archiwizacji dokumentów,
  • Wsparcie zespołu w realizacji projektów finansowo – księgowych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe z zakresu finansów/rachunkowości,
  • Min. 3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (dodatkowym atutem będzie doświadczenie w dziale audytu w ramach BIG4),
  • Znajomość podstawowych zasad rachunkowości i podatków,
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • Bardzo dobra znajomość Excela,
  • Znajomość SAP (moduł FI) będzie dodatkowym atutem,
  • Efektywność a także chęć i zdolność do szybkiego uczenia się,
  • Proaktywne podejście oraz gotowość do pracy w zmieniającym się środowisku,
  • Doskonałe umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę z firmą zewnętrzną,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i posiadanych kompetencji,
  • Bogaty pakiet benefitów pozapłacowych (opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie),
  • Możliwość dołączenia do grup sportowych (siatkówka, koszykówka, piłka nożna), spotkania integracyjne i eventy firmowe,
  • Dostęp do nowych technologii i rozwiązań i możliwość tworzenia sukcesu marki Samsung.

Finance Specialist, Postępu 14, Warszawa