Ta oferta pracy jest nieaktualna od 629 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Specjalista ds. Finansowych

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 2017-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fossil Group jest wiodącym producentem zegarków, biżuterii i akcesoriów modowych. Działamy w ponad 150 krajach poprzez 26 oddziałów i sieć blisko 75 niezależnych dystrybutorów. Nasze produkty dostępne są w obu Amerykach, rejonie Azji i Pacyfiku, Europie, Bliskim Wschodzie i RPA. Nasza wizja oparta jest na promowaniu kreatywności i dostarczaniu najlepszych projektów dla marek własnych Fossil, Misfit, Skagen, Michele, Relic i Zodiac oraz zegarków i biżuterii produkowanych dla światowych marek modowych jak: Michael Kors, Diesel, Emporio Armani, DKNY, Burberry, Marc by Marc Jacobs, Karl Lagerfeld, Armani Exchange, Tory Burch, kate spade new york, Chaps i Adidas, których Fossil Group jest wyłącznym dystrybutorem.

    Zróżnicowana oferta marek oraz unikalne wartości, na których opieramy nasze działania zapewniają nam wyjątkową pozycję na rynku oraz stabilny rozwój.

    Czekamy na Ciebie, żebyś dołączył/a do naszego zespołu w Warszawie na stanowisku:

    SPECJALISTA DS. FINANSOWYCH
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • Czynności związane z zamknięciem miesiąca i przygotowaniem sprawozdań finansowych/raportów okresowych
    • Księgowanie wyciągów bankowych i alokowanie płatności przychodzących
    • Utrzymywanie kontaktu z odbiorcami (monitoring należności, uzgadnianie salda rozrachunków itp.)
    • Księgowanie faktur od dostawców i przygotowywanie płatności
    • Współpraca z Managing Director w przygotowywaniu budżetu
    • Koordynacja i współpraca podczas audytów wewnętrznych jak i zewnętrznych
    • Przygotowywanie informacji oraz sporządzanie analiz finansowych na potrzeby spółki
    • Odpowiedzialność za współpracę operacyjną z bankami
    • Weryfikacja zawieranych umów przez spółkę
    • Rozliczanie i nadzór wydatków pracowników związanych z podróżami
    • Uczestnictwo w zarządzaniu i kontrolą firmową flotą samochodową

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
    • Wykształcenie wyższe lub w trakcie nauki. Preferowane kierunki: matematyka, ekonomia, finanse i rachunkowość
    • Minimum dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale finansowym
    • Biegła znajomość pakietu MS Office oraz SAP
    • Mocne zdolności analityczne
    • Wiedza z zakresu instrumentów finansowych i obowiązującego prawa
    • Entuzjazm i zaangażowanie
    • Profesjonalizm i odpowiedzialność za powierzone zadania

    Oferujemy:

    • Naszym pracownikom oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
      i odpowiedzialności w firmie
    • Wszystkim Pracownikom zapewniamy opiekę medyczną i dostęp do kart sportowych
    • Praca w Fossil to szansa na poznanie ludzi, którzy z pasją i wielkim zaangażowaniem realizują powierzone zadania. Nasi pracownicy tworzą zgrane i nastawione na współpracę zespoły, dzięki czemu tak efektywnie realizujemy zaawansowane projekty
    • W codziennych działaniach dbamy o to, by wykorzystywać talenty naszych pracowników i dotychczas zdobyte umiejętności. Dzięki temu, nasi Pracownicy mają realny wpływ na wprowadzane rozwiązania, a codzienna praca jest dynamiczna i pełna wyzwań
    • Każdego Pracownika traktujemy indywidualnie i wyjątkowo, posiadamy rozbudowane narzędzia oceny pracowniczej oraz programy szkoleniowe

    Osoby zainteresowane dołączeniem do naszego zespołu prosimy o przesyłanie CV, klikając w przycisk Aplikuj.

    Uprzejmie prosimy o zamieszczenie w aplikacji klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. nr 133. poz.883)". Dane osobowe nadsyłane w CV będą gromadzone wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji. Administratorem danych jest Fossil Poland Sp.zo.o., ul. 17 Stycznia 48, 02-146 Warszawa. Kandydaci mają prawo dostępu do treści swoich danych i możliwość ich poprawiania - kontaktując się z działem HR pod nr tel. 22 574 28 21 Podstawa prawna: art. 221 Kodeksu pracy.