Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Financial Accountant

John DeereO firmie

  • Kolorowa 2, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

John Deere

Kolorowa 2

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za zadania z zakresu rachunkowości bankowej dla biura w Luksemburgu, a także oddziałów brytyjskich, hiszpańskich, włoskich/niemieckich/polskich

  • Aktywne uczestnictwo w miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdaniach finansowych

  • Przygotowanie i przetwarzanie wpisów księgowych (Oracle ADI)

  • Przygotowanie uzgodnień poszczególnych sald kont Księgi Głównej (GL)

  • Wsparcie przygotowywania miesięcznych, kwartalnych i rocznych zestawień oraz wniosków ad hoc

  • Wsparcie przy audycie (zewnętrznym i wewnętrznym)

  • Przygotowywanie, analizowanie i doskonalenie raportów zarządczych oraz finansowych/księgowych

  • Terminowe księgowanie faktur zgodnie z określonymi procesami i wymaganiami

  • Terminowe przygotowanie i dokonywanie płatności

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w obszarze księgowości/rachunkowości

  • Rozumienie zasad rachunkowości (znajomość US GAAP będzie dodatkowym atutem)

  • Rzetelność, dokładność i konsekwencja w działaniu

  • Zdolność do pracy pod presją czasu

  • Wysokie zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności MS Excel)

  • Znajomość systemu Oracle będzie dodatkowym atutem

  • Dobra znajomość języka angielskiego oraz dodatkowo znajomość języka włoskiego, francuskiego niemieckiego lub hiszpańskiego.

To oferujemy

  • Przyjazne, komfortowe środowisko pracy.

  • Stabilne zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, pakiet benefitów

  • Elastyczne godziny pracy

  • Duże możliwości rozwoju w ramach organizacji

  • Przyjazną atmosferę pracy w ramach globalnej etycznej kultury organizacyjnej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

John Deere

There are 7 billion people on this planet. And by 2050, there will be 2 billion more. Making sure there is enough food, fiber and infrastructure for our rapidly growing world is what we’re all about at John Deere. The company is one of the world's largest manufacturers of agricultural, forestry, construction and gardening machinery. We are aware that the source of our success is in our very professional and diverse employees and their relationship with John Deere, with our products and prospects. That is why we are investing in our people and our technology like never before in our 180-year history. Here, the world’s brightest minds are tackling the world’s biggest challenges.

Przewiń do profilu firmy