Oferta pracy

Financial Analyst (Development Department)

Goldman RecruitmentO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
Naszym klientem jest międzynarodowy deweloper projektów magazynowych. W związku z rozwojem oddziału w Poznaniu, poszukujemy osoby, która dołączy do firmy jako Analityk Finansowy w zespole rozwoju projektów nieruchomościowych.
Financial Analyst (Development Department)Numer ref.: 191767/6559

Opis stanowiska:

  • odpowiedzialność za prowadzenie budżetów projektów deweloperskich - wielkopowierzchniowe nieruchomości magazynowe,
  • planowanie, analiza, modyfikacja budżetów w zależności od oczekiwań stron,
  • tworzenie scenariuszy, fazowanie i rozliczanie budżetów inwestycji,
  • bliska współpraca z działem developmentu, działem zakupu gruntów oraz działem technicznym.

Wymagania:

  • 3-letnie doświadczanie w aspektach finansowo-analitycznych projektów deweloperskich,
  • bardzo dobre zdolności analityczne oraz swoboda w posługiwaniu się MS Excel,
  • mile widziane doświadczenie w kontaktach z bankami finansującymi, inwestorami/najemcami,
  • samodzielność, odpowiedzialność,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat B.

Oferta obejmuje:

  • stałe zatrudnienie, pełny etat, umowa o pracę,
  • lokalizacja pracy - Poznań,
  • możliwości rozwoju zawodowego w powiększającym się oddziale firmy,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy