Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Financial Controller

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.O firmie

Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp .z o.o.

Szymona Szymonowica 85

Kraków

Knorr-Bremse jest globalnym liderem w produkcji systemów hamulcowych oraz dodatkowych podsystemów dla pojazdów szynowych i użytkowych. Obecnie zatrudniamy ponad 28 000 pracowników na całym świecie. Od 1905 roku nasze rozwiązania przyczyniają się do zwiększania bezpieczeństwa ludzi na torach i drogach.

W związku z dalszym rozwojem zespołu poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • controlling projektów,
  • controlling produktów,
  • uzgadnianie cen IC i analiza marży,
  • kalkulacja, planowanie, rozliczanie i kontrola zadań inwestycyjnych,
  • współprowadzenie programów oszczędnościowych włącznie z raportowaniem,
  • analiza szans i zagrożeń, raportowanie,
  • wstępny plan średnioterminowy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne, matematyczne lub pokrewne,
  • minimum 5-letnie doświadczenie, w tym 2-letnie na stanowisku samodzielnego specjalisty (controlling, analiza, audyt),
  • wiedza z obszaru controllingu, analizy finansowej,
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel), mile widziana znajomość VBA,
  • umiejętność sporządzania raportów i analiz (w tym wizualizacja wyników),
  • łatwość pracy z różnorodnymi narzędziami informatycznymi, umiejętność łączenia źródeł danych,
  • mile widziana znajomość SAP FI/CO,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • mile widziana wiedza zakresu IFRS.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • pełną wyzwań pracę w międzynarodowym środowisku,
  • szerokie możliwości szkoleń i rozwoju zawodowego,
  • elastyczny czas pracy,
  • przyjazną atmosferę i wsparcie zespołu,
  • pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, nauka języków obcych, świadczenie urlopowe),
  • dodatkowe premie i nagrody.

Zainteresowanych zapraszamy do składania CV za pośrednictwem formularza kontaktowego z dopiskiem w temacie „Kontroler Finansowy”.

Please enclose the following clause: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Knorr-Bremse Systemy Kolejowe Polska Sp. z o.o. nr KRS: 0000101217 na potrzeby realizacji aktualnych i przyszłych procesów rekrutacji. Oświadczam, że zapoznałem się z informacją zamieszczoną na stronie internetowej

Ogłoszenie archiwalne