Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Financial Controller

OTCF S.A. O firmie

  • Jana Dekerta 24, Kraków
    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

OTCF S.A.

Jana Dekerta 24

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie rocznego budżetu, forecastów, kontrola ich realizacji oraz analiza odchyleń

  • Rekomendowanie i podejmowanie działań zaradczych w celu eliminacji odchyleń od budżetu

  • Przeprowadzanie audytów wybranych obszarów Grupy Kapitałowej

  • Analiza i kontrola wskaźników finansowych, poziomów rentowności projektów, kanałów dystrybucji, brandów itp.

  • Rekomendowanie oszczędności kosztowych we współpracy z liderami działów

  • Kontrola procesów zakupowych, weryfikacja kontrahentów

  • Przygotowywanie analiz i dokumentacji dla instytucji finansowych

  • Optymalizowanie procesów, wprowadzanie standaryzacji raportowania kontrolingowego

  • Analiza opłacalności inwestycji

  • Przeprowadzanie konsolidacji wyników Grupy Kapitałowej

Nasze wymagania

  • Kilkuletniego doświadczenia na stanowisku w obszarze kontrolingu w Grupie Kapitałowej o zasięgu międzynarodowym

  • Bardzo dobrej znajomości zagadnień z obszaru kontrolingu oraz rachunkowości finansowej i zarządczej

  • Znajomości zasad konsolidacji wyników i praktyka w konsolidowaniu wyników

  • Praktycznej znajomości systemów klasy ERP (optymalnie MS D365)

  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • siłownia w biurze

  • brak dress code’u

  • paczki świąteczne

  • Treningi sportowe (boks, joga, biegi)

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa telefoniczna

2

Zadanie rekrutacyjne

3

Rozmowa w biurze

OTCF S.A.

Rok 2021 zapisze się w historii OTCF S.A. jako rok intensywnego rozwoju. Przed nami wiele ciekawych projektów, które realizujemy dla marek 4F, Outhorn, Under Armour i SportStyleStory. Chcesz być tego częścią? Zapoznaj się z naszymi ofertami i dołącz do naszego zespołu. Pierwsze okrążenie zaczyna się właśnie TERAZ!  #WeMakeaTeam

Przewiń do profilu firmy