Oferta pracy

Financial Controller

HRK S.A.

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Dla naszego Klienta, renomowanej międzynarodowej firmy o profilu produkcyjno-handlowym z siedzibą w Poznaniu, w związku z rozwojem struktur finansowych, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • sporządzanie raportów i analiz finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,
  • sporządzanie miesięcznych, kwartalnych i rocznych sprawozdań finansowych dla spółki w Polsce i zagranicznej centrali zgodnie z MSSF
  • pomoc w sporządzaniu skonsolidowanych sprawozdań finansowych na poziomie polskiej jednostki oraz grupy zgodnie z MSSF
  • przygotowywanie prognoz i budżetów
  • monitorowanie i rozwój wskaźników finansowych
  • przygotowywanie miesięcznych raportów dla kierownictwa firmy

Wymagania:

  • kilkuletnie (optymalnie 3-5 letnie) doświadczenie w pracy na samodzielnym stanowisku Kontrolera Finansowego w międzynarodowej firmie (optymalnie o profilu produkcyjno-handlowym) lub w audycie przy obsłudze firm produkcyjno-handlowych,
  • gruntowna wiedza z obszaru analizy finansowej, rachunkowości finansowej i zarządczej, poparta wykształceniem wyższym kierunkowym (główny nacisk: kontroling finansowy + sprzedaż)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (wykorzystywany w codziennej pracy, współpraca i raportowanie do centrali firmy)
  • bardzo dobra znajomość programu Excel,
  • znajomość pracy zgodnie z MSSF oraz doświadczenie w pracy w SAP (duży atut)
  • duża samodzielność działania (samodzielny KF w polskiej jednostce oraz członek zespołu w zagranicznej centrali)
  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole,
  • umiejętności analityczne, zdolności numeryczne, dokładność i precyzja

Nasz Klient oferuje:

  • duży zakres samodzielności i odpowiedzialności, pracę w nowocześnie zarządzanej firmie wchodzącej w skład międzynarodowej grupy,
  • aktywną współpracę w międzynarodowym zespole
  • stabilne zatrudnienie i dobre warunki pracy (umowa o pracę na pełen etat + atrakcyjne wynagrodzenie), dodatkowe benefity

Ogłoszenie archiwalne