Oferta pracy

Controlling specialist

Randstad Polska Sp. z o.o.

12 000 brutto / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

Zespół Randstad Professionals zajmuje się rekrutacją specjalistów i menedżerów w obszarze. Prowadzimy rekrutacje na wszystkie szczeble w organizacji, tworząc profesjonalne działy. W ramach konkretnych specjalizacji w poszczególnych branżach w Randstad Professionals rekrutujemy kandydatów na konkretne poziomy stanowisk: kadra zarządzająca, kierownicy, specjaliści.

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie raportów oraz samodzielnych analiz

  • Stała współpraca z pozostałymi działami

  • Wsparcie przy kalkulacji

  • Monitorowanie budżetów

  • Sporządzanie analiz

  • Terminowe przygotowywanie raportów

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe z zakresu Finansów i Rachunkowości lub Ekonomii

  • Doświadczenie w kontrolowaniu operacyjnym, we współpracy z działem operacyjnym lub supply chain w firmie o charakterze produkcyjnej.

  • Doświadczenie w prowadzeniu projektów (lub w aktywnym uczestnictwie / wsparciu w projektach), tworzeniu raportów oraz samodzielnych analiz

  • Praktyczna znajomość polskich i międzynarodowych standardów rachunkowości i sprawozdawczości finansowej

  • Biegła znajomość obsługi MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Minimum 5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

Pracodawca oferuje

  • Ciekawą pracę w międzynarodowej firmie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji

  • System świadczeń pozapłacowych

  • Bezpłatną, prywatna opieka medyczna wraz z dostępem do lekarzy specjalistów

  • Dobre warunki ubezpieczenia grupowego

  • Otwartą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Przewiń do profilu firmy