Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Financial Controller

RTB HouseO firmie

Rekrutacja zdalna

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
RTB House to globalna spółka dostarczająca innowacyjne rozwiązania marketingowe dla największych marek z całego świata. Autorski mechanizm zakupu reklam, oparty w stu procentach na algorytmach Deep Learning, umożliwia reklamodawcom osiąganie znaczących wyników oraz realizację celów krótko-, średnio- i długoterminowych.

 Założona w 2012 roku, firma RTB House zatrudnia ponad 500 specjalistów w biurach na całym świecie: w Nowym Jorku, Londynie, Tokio, Singapurze, São Paulo, Moskwie, Stambule, Dubaju i Warszawie. Obsługuje ponad 1600 klientów w krajach Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki, Azji, Pacyfiku oraz Ameryki Północnej i Południowej.

Od 2018 roku, po pomyślnym wdrożeniu technologii Deep Learning w 100 procentach algorytmów, RTB House uruchomiła dwa, niezależne od głównego działu R&D, zespoły koncentrujące się na rozwiązaniach z zakresu marketingu i technologii. AI Marketing Lab jest ukierunkowany na badania i rozwój w szeroko pojętym obszarze marketingu. Z kolei celem Creatives Lab jest rozwój kreacji, zwiększanie ich efektywności, jak również poszerzanie oferty w zakresie dostępnych formatów, jak np. kreacje dynamiczne czy wideo, precyzyjnie dopasowanych do potrzeb brandingowych klientów.
Financial ControllerNumer ref.: Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • kontrola finansowa wybranych zagranicznych spółek zależnych;
  • bieżący kontakt z osobami odpowiedzialnymi za finanse w spółkach zależnych oraz zewnętrznymi biurami rachunkowymi (praca w języku angielskim);
  • zapewnianie wsparcia w dziedzinie finansów osobom zarządzającym biznesem;
  • nadzór nad procesami finansowymi spółek zależnych, dostarczanie danych i informacji finansowych, obsługa systemów raportowania i przetwarzania danych;
  • nadzorowanie i egzekucja procesu zarządzania należnościami i ryzykiem kredytowym;
  • kontrolowanie i prognozowanie cash-flow;
  • odpowiedzialność za przygotowywanie danych finansowych spółek zależnych na potrzeby konsolidacji dla celów sprawozdawczych i zarządczych;
  • współuczestniczenie w przygotowaniu i implementacji procedur oraz wdrażaniu systemów wspomagających procesy finansowo-księgowe w ramach grupy kapitałowej;
  • przygotowywanie analiz finansowych, raportów i prognoz;
  • współpraca z zespołem centralnym, działami biznesowymi, managerami poszczególnych ośrodków oraz Zarządem.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe;
  • min. 5 lat doświadczenia w obszarze finansów/kontrolingu lub audytu;
  • biegła znajomość zagadnień związanych z rachunkowością i finansami przedsiębiorstwa;
  • bardzo dobra znajomość zasad sprawozdawczości finansowej grup kapitałowych;
  • praktyczna znajomość prawa podatkowego;
  • dobra znajomość MSSF;
  • mile widziana znajomość zagadnień cen transferowych;
  • biegła znajomość pakietów biurowych (Microsoft / Google) - przede wszystkim arkusze kalkulacyjne;
  • mile widziana znajomość baz danych i języka SQL;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego;
  • zdolności analityczne, planowania i organizacji;
  • inicjatywa, skrupulatność i wnikliwość, systematyczność.

Oferujemy:

  • pracę w firmie wiodącej w swojej branży;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej grupie kapitałowej, z poziomu centrali, a nie spółki zależnej;
  • możliwość zdobycia doświadczenia w dziedzinie RTB - najszybciej i najlepiej rozwijającym się obszarze reklamy internetowej;
  • przyjazną atmosferę pracy z jasno określonymi zadaniami w zorganizowanym zespole profesjonalistów.

Ogłoszenie archiwalne