Oferta pracy

Financial Controller

Allegro.pl sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

Twój zakres obowiązków

  • Będziesz odpowiadać za rozliczanie warunków handlowych z dostawcami

  • Poprowadzisz kontrolę end to end procesu wprowadzania i rozliczania warunków handlowych

  • Weźmiesz udział w tworzeniu narzędzia made to measure i optymalizacji procesu wprowadzania i rozliczania warunków handlowych

  • Przeprowadzisz kalkulację rezerw pod należne warunki handlowe

  • Przygotujesz analizy i raporty zgodnie z bieżącymi zapotrzebowaniami

  • Wesprzesz dział zakupowy i handlowy w podejmowaniu decyzji handlowych

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane kierunki to: finanse, księgowość

  • Min. 2 letnie doświadczenie w obszarze kontroli i rozliczania warunków handlowych

  • Umiejętność posługiwania się Excelem na poziomie zaawansowanym

  • Obsługiwanie MS SQL/T-SQL lub gotowość do nauki

  • Znajomość VBA lub Dynamics AX 2012, będzie dla nas dodatkowym atutem

  • Wysoka otwartość na zmiany i szybka adaptacja w zmiennym środowisku pracy

  • Komunikowanie się w języku angielskim, będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Nowoczesne biuro i narzędzia pracy

  • Nieformalną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole

  • Bogaty pakiet świadczeń pozapłacowych w systemie kafeteryjnym – Ty decydujesz z czego korzystasz

  • Zajęcia angielskiego opłacane przez nas

  • Budżet szkoleniowy oraz wewnętrzna platforma MindUp

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dlaczego miał(a)byś z nami pracować?

  • Nasz Business Unit wciąż się rozwija, wprowadzamy nowe narzędzia, udoskonalamy procesy - możesz wziąć aktywny udział w tworzeniu naszych standardów pracy

  • Praca w naszym zespole daje możliwości rozwoju wiedzy dotyczącej raportowych aspektów ekonomiki sprzedaży/ produktowej

  • Poprzez stronę główną Allegro docieramy do 20 milionów klientów miesięcznie

  • Dla około 80% Polaków jesteśmy najbardziej rozpoznawalną marką internetową

  • Nieustannie towarzyszy nam zmiana. Postrzegamy ją jako szansę i możliwość realnego wpływu na Allegro