Oferta pracy

Financial Controller

Raisead

  • Grzybowska 62, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Raisead

Grzybowska 62

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za przygotowanie budżetu e-commerce, budżetu inwestycji oraz analiza ich wykonania;

  • Umiejętność przygotowywania raportów zarządczych:

  • - kosztowy – przypisywanie kosztów do aktywności biznesowych, prezentacja kosztów operacyjnych per projekt, per Holding;

  • - księgowo/podatkowy – sporządzanie analiz, zestawień oraz prezentacja wyników księgowych w ujęciu miesięcznym podmiotu oraz skonsolidowanym rocznym;

  • - kontrola- koszty stałe i zmienne, analizowanie danych dotyczących kluczowych wskaźników efektowności (KPI) oraz innych wskaźników operacyjnych;

  • - sprzedaż – analiza rentowności sprzedaży produktu;

  • Tworzenie i rozwijanie modeli controllingowych wspierających decyzje biznesowe;

  • Umiejętność przygotowywania sprawozdań finansowych oraz ich analiza;

  • Wsparcie przy kontroli poprawności księgowań i danych controlingowych;

  • Ścisła współpraca z zespołem projektowym, księgowym, analitycznym.

Nasze wymagania

  • Min. 5 lat doświadczenia na stanowisku Financial Controller w podmiotach o charakterze struktur złożonych tj. grupy kapitałowe, struktury międzynarodowe;

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki to: ekonomia, finanse i/lub zarządzanie;

  • Umiejętność pracy na wielu projektach jednocześnie;

  • Umiejętność analitycznego łączenia dużej ilości zbioru danych;

  • Praktyczna wiedza z zakresu kontrolingu / rachunkowości zarządczej;

  • Bardzo dobra znajomość narzędzi pakietu MS Office - w szczególności Excel;

  • Znajomość systemów ERP oraz narzędzi BI;

  • Dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację oraz prezentację budżetu i raportów.

Mile widziane

  • Znajomość programu księgowego Optima, Sage lub Symfonia.

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i doświadczenia;

  • Możliwość rozwoju w strukturach dynamicznie rosnącej firmy;

  • Realny wpływ na kształtowanie strategii działań i prowadzone projekty;

  • Dofinansowanie do szkoleń w celu podnoszenia kwalifikacji zawodowych;

  • Prywatna opieka medyczna, pakiet Multisport oraz ubezpieczenie na życie;

  • 26 dni płatnego urlopu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • Multisport

Raisead

Raisead to spółka holdingowa międzynarodowej grupy kapitałowej o polskim pochodzeniu. W ramach organizacji skupiamy działalność różnorodnych biznesów z wielu branż i sektorów. Chociaż domeną naszej działalności jest e-commerce, dzisiaj operujemy także w obszarze marketingu, IT, finansów czy nowych technologii. Od ponad 10 lat z powodzeniem budujemy i globalnie rozwijamy kolejne przedsięwzięcia. Zapewniamy im możliwość szybkiego rozwoju, gwarantując nowatorskie rozwiązania oraz szerokie spectrum specjalistycznej wiedzy i wsparcia z zakresu budowania strategii, zaawansowanych analiz, technologii, finansów, marketingu czy zarządzania. Naszą grupę tworzą utalentowani, ambitni i odważni ludzie, którzy zawsze gotowi są na nowe wyzwania. Razem z nimi, każdego dnia ciężko pracujemy, budując krok po kroku innowacyjne biznesy.

Przewiń do profilu firmy