Oferta pracy

Financial Controller

CPI Poland Sp. z o.o.

Emilii Plater 53

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie budżetów/forecastów dla spółek wchodzących w skład Grupy

  • Weryfikacja realizacji budżetów, analiza odchyleń

  • Przygotowywanie zarządczych raportów kwartalnych

  • Kontrola kosztów w spółkach wchodzących w skład Grupy

  • Przygotowywanie cyklicznego raportu cash-flow, zarządzanie płynnością spółek

  • Przygotowywanie kalkulacji do kwartalnego zamknięcia

  • Sporządzanie pakietów zgodnie z IFRS

  • Udział we wdrożeniu systemu SAP

  • Optymalizacja i automatyzacja narzędzi analitycznych i kontrolingowych służących procesom budżetowania, księgowania i raportowania

  • Współpraca z innymi działami, w tym z zespołami finansowymi w centrali

  • Inne zadania zlecone przez przełożonego

Nasze wymagania

  • Minimum 4-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane doświadczenie w branży nieruchomości

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki – finanse, rachunkowość, ekonomia)

  • Znajomość polskich zasad rachunkowości oraz IFRS

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca swobodną komunikację

  • Bardzo dobra znajomość Excela, mile widziana znajomość Power BI

  • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

  • Zdolności analityczne i umiejętność wyciągania wniosków

  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku i pod presją czasu

  • Zadaniowe podejście do obowiązków

  • Umiejętności komunikacyjne oraz umiejętność pracy w zespole

  • Dokładność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki

To oferujemy

  • Umowa o pracę

  • Praca w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie

  • Rozwój w nowo tworzącym się zespole

  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta sportowa, angielski itp.)

  • Dogodna lokalizacja biura

  • Przyjazna atmosfera pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

CPI Property Group (CPI PG) jest wiodącą firmą w sektorze nieruchomości komercyjnych i hotelowych w Europie Środkowo-Wschodniej i Niemczech, koncentruje swoją działalność na długoterminowych inwestycjach i wynajmie nieruchomości. Należy do wąskiego grona firm w regionie posiadających rating inwestycyjny. Moody’s przyznał spółce rating Baa2, a Standard&Poor’s: BBB.

CPI PG jest największym właścicielem powierzchni handlowych w Czechach oraz powierzchni biurowych w Berlinie. Siedziba CPI PG znajduje się w Luksemburgu, a akcje firmy są notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych we Frankfurcie. Grupa działa w sektorze nieruchomości biurowych, handlowych, mieszkaniowych i hotelowych, dysponuje aktywami o łącznej wartości ponad 7,9 miliarda euro.

W Polsce CPI Property Group działa od 2013 roku. Jest właścicielem i aktywnie zarządza osiemnastoma nieruchomościami z sektora biurowego, handlowego i hotelowego. Inwestycje spółki są zlokalizowane w Warszawie, Elblągu, Zamościu, Tarnowie, Radomiu i Zgorzelcu. Spółka planuje dalsze zaangażowanie na polskim rynku poprzez zakup i inwestowanie w wybrane nieruchomości biurowe w najlepszych lokalizacjach Warszawy.

Przewiń do profilu firmy