Oferta pracy

Financial Controller

Michael Page

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest rozpoznawalna spółka z sektora medical devices, która w związku ze zmianami strukturalnymi poszukuje osoby na nowe stanowisko Financial Controllera.

Twój zakres obowiązków

  • Udział w procesach zamknięcia miesiąca w SAP i raportowania w Cognos Controller zgodnie ze standardami Grupy i przy współpracy z działem Księgowości

  • Udział w procesie Rolling Forecast oraz budżetowaniu (w tym w narzędziu SAP BPC)

  • Udział w procesie okresowych przeglądów biznesu

  • Budowa modeli finansowych, kalkulacja wybranych rezerw, analiza danych, przygotowanie rekomendacji i prognoz

  • Bezpośrednia współpraca z innymi działami firmy w zakresie: pozyskiwania informacji finansowej, kontroli rentowności

  • Praca nad optymalizacją kapitału pracującego spółki

  • Rozwój narzędzi controllingowych i księgowych, optymalizacja procesów

  • Kontrola wewnętrzna procesów spółki (internal controls)

  • Administracja w SAP lokalnych użytkowników

  • Zadania w 60% dla spółki lokalnej, a w 40% na rzecz regionu CEE

Podział czasu pracy
60%

Zadania dla spółki lokalnej

40%

Zadania na rzecz regionu CEE

Wymagania pracodawcy

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe - preferowane kierunkowe

  • Dobra znajomość angielskiego min. poziom B2

  • Co najmniej 1-2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Zaawansowana znajomość SAP

  • Zaawansowana znajomość MS Excel

  • Wysoki poziom zdolności analitycznych i prezentacyjnych, ustalanie priorytetów, umiejętność pracy w zespole

  • Łatwość w komunikowaniu się, rzeczowość, skupienie na rozwiązaniu problemu

  • Zaangażowanie i chęć rozwoju

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Bonus roczny

  • Pakiet benefitów pozapłacowych

  • Praca w trybie hybrydowym

  • Benefity

  • kawa / herbata