Logo Pracuj.pl

FINANCIAL MANAGER

CityFit Management sp. z o.o.O firmie

CityFit Management sp. z o.o.

aleja Jana Pawła II 27

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie wyników spółek z Grupy CityFit ze szczególnym uwzględnieniem takich działań jak: budżetowanie, kontrola wykonania budżetów, analiza odchyleń, tworzenie prognoz sprzedażowych (różne ujęcia) oraz wyznaczanie celów sprzedażowych (on-line) dla działu marketingu i agencji marketingowej;
  • Przygotowywanie raportów: z wynikami spółek, kwartalnych dla inwestorów, zamknięcia miesiąca;
  • Przygotowywanie prognoz przepływów pieniężnych, przychodów oraz kosztów;
  • Analiza kosztów operacyjnych, kalkulacja rezerw przy zamknięciu miesiąca/kwartału;
  • Analiza efektywności kampanii marketingowych i zachowań klientów;
  • Analiza i ocena projektów inwestycyjnych dotyczących potencjalnych lokalizacji wybranych do otwarcia nowych klubów fitness;
  • Przygotowywanie różnego rodzaju analiz ad-hoc;
  • Kierowanie i wsparcie działań podległego analityka;
  • Odpowiedzialność za usprawnianie procesów kontrolingowych;
  • Budowa i rozwój narzędzi kontrolingowych, w tym uczestnictwo we wdrożeniu hurtowni danych biznesowych i finansowych; rozwoju innych baz danych (wewnętrzny, dedykowany CRM, etc.).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość lub zarządzanie);
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w pracy związanej z raportowaniem, analizą finansowo-biznesową, wsparciem biznesu/sprzedaży oraz z wdrażaniem narzędzi raportowych i automatyzujących pracę;
  • Umiejętność zaawansowanego posługiwania się MS Excel, raportowania z systemów bazodanowych opartych na SQL, tworzenia skryptów automatyzujących pracę;
  • Mile widziana znajomość złożonych środowisk CRM i narzędzi wizualizacyjnych (PowerBI, Tableau);
  • Wysokie kompetencje analityczne i zdolność rozwiązywania problemów, wyciągania wniosków, prezentowania swoich racji;
  • Doświadczenie w tworzeniu analiz i zestawień na potrzeby zarządu i/lub inwestora finansowego;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;
  • Pro-aktywność, nastawienie na szukanie rozwiązań w ramach bliskich kontaktów z biznesem;
  • Znajomość j. angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację w mowie i piśmie (B2/C1);
  • Mile widziane doświadczenie w dużej międzynarodowej firmie świadczącej usługi doradcze i audytorskie.

To oferujemy

  • Atrakcyjny pakiet płacowo-socjalny;
  • Ambitną rolę w zespole odpowiedzialnym za newralgiczny obszar funkcjonowania firmy;
  • Realny wpływ na rozwój firmy poprzez wdrażanie własnych pomysłów i realizację autorskich projektów;
  • Rozwój produktów i biznesu współpracując na co dzień z zarządem;
  • Możliwy awans oraz wzrost kompetencji wraz z rozwojem firmy.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin

CityFit, to dynamicznie rozwijająca się sieć klubów fitness i lider w segmencie klubów otwartych 24h/7. Aktualnie posiadamy 23 kluby w całej Polsce i plany dynamicznej ekspansji. Chcemy dotrzeć z naszą misją do jak największej liczby Polaków, aby przekazać im swoją pasję do zdrowego stylu życia!

FINANCIAL MANAGER, aleja Jana Pawła II 27, Warszawa