Oferta pracy

Financial Planning Analyst

ZnanyLekarz Sp. z o.o.

  • Kolejowa 5/7, Wola, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Kolejowa 5/7

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Na początek: będziesz koordynować proces budżetowania i zajmiesz się przygotowaniem okresowych prognoz dotyczących wyniku finansowego. Wesprzesz zespół w procesach zamykania miesiąca oraz raportowania wyników.

  • ​​​​​​​W międzyczasie: zajmiesz się sporządzaniem analiz finansowych, ich rozwojem i udoskonalaniem, a także interpretacją osiąganych wyników. Nie straszna Ci będzie bieżąca analiza, kontrola przychodów i kosztów, a także kalkulacja rezerw.

  • ​​​​​​​​​​​​​​Będziesz także współpracować z międzynarodowym zespołem FP&A.

  • A na koniec: weźmiesz udział w tworzeniu raportów cyklicznych/adhoc oraz w procesie przygotowania Sprawozdań Finansowych. Zapewniamy, że będzie się działo! :)

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku ( obszary controllingu, FP&A i pokrewne): min. 2-3 letnie będzie OK!

  • Znasz język angielski na poziomie min. B2 - jesteśmy międzynarodową firmą, pracujemy na zagranicznych systemach, ale przede wszystkim komunikujemy się z innymi oddziałami DocPlannera po angielsku,

  • Znasz programy i narzędzia księgowe, Excela oraz cechuje Cię analityczne podejście. Dodatkowo masz duże poczucie odpowiedzialności i wiesz, jak organizować swoją pracę.

  • Chcesz się rozwijać, aktywnie wprowadzać usprawnienia, a w dodatku działasz skrupulatnie i niczym Sherlock Holmes jesteś wyczulony na najmniejszy nawet detal!

To oferujemy

  • umowę o pracę/B2B (okres próbny, potem czas nieokreślony),

  • opcje na udziały - wówczas stajesz się realnym współwłaścicielem firmy! Więcej poczytaj o tym tutaj.

  • niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon),

  • bezpłatne zajęcia z j. angielskiego,

  • ubezpieczenie medyczne Signal Iduna Pakiet Premium,

  • wsparcie psychologiczne od HearMe,

  • dofinansowanie do karty Multisport

  • dodatkowy dzień urlopu z okazji rocznicy zatrudnienia!

  • realny rozwój - organizujemy szkolenia wewnętrzne, a przede wszystkim realizujemy kulturę feedbacku (o której tyle piszemy) i stale ulepszamy nasze działania.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • program rekomendacji pracowników

  • dodatkowy urlop

  • wsparcie psychologa

Musisz wiedzieć, że w pracy kierujemy się głównie 3 wartościami:

People first - ważne jest, aby nowy ZnanyCzłowiek charakteryzował się empatycznym, serdecznym podejściem do klientów, ale również do pozostałych osób w zespole. Na co dzień w pracy wspieramy się, tworzymy zgrany, pozytywnie nastawiony zespół i nie wyobrażamy sobie, aby to miało się zmienić :-)

Ownership - liczymy, że wyzwoli się w Tobie pierwiastek samodzielności i kreatywności, bo to właśnie cechuje pracę w naszym zespole. Każdy Specjalista sam zarządza swoją pracą, decyduje o drodze dojścia do klienta, sposobie budowania relacji i doradza według własnego pomysłu.

Flexibility - Klientów nie możemy (jeszcze) zaprogramować :) Produkt, który oferujemy lekarzom dynamicznie się zmienia, więc jeśli szybkie tempo pracy czy duża ilość zmian Cię nie przerażają, a napędzają do działania, to śmiało przewiń do przycisku Aplikuj! Wygląda na to, że nadajemy na tych samych falach :)

Company Description

Poszukujemy osoby na stanowisko Financial Planning & Analysis Specialist, która dołączy do naszego zespołu Finansów i Administracji.

Zgodnie z naszą misją każdego dnia sprawiamy, aby proces korzystania z opieki medycznej był bardziej przyjazny, prostszy, po prostu: ludzki. Szukamy osoby, która pomoże nam realizować dewizę: Making the healthcare (+ WORK!) experience more human.

Przewiń do profilu firmy