Oferta pracy

Financial Plant Controller

Michael Page

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • starszy specjalista (Senior), ekspert

Rekrutujemy dla

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma produkcyjna, która poszukuje osoby na stanowisko Financial Plant Controllera z możliwością do Vietnamu. Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna m.in za współudział w organizowaniu, planowaniu i zarządzaniu produkcją czy też współtworzenie i zarządzanie budżetem. Jest to ciekawa rola dla osoby, która będzie chciała wdrażać rozwiązania ukierunkowane na poprawę jakości wyrobów w tym analizę kosztów procesu produkcyjnego i jego efektywności w oparciu o KPI.

Twój zakres obowiązków

  • Współudział w organizowaniu, planowaniu i zarządzaniu produkcją

  • Współtworzenie i zarządzanie budżetem

  • Wdrażanie rozwiązań ukierunkowanych na poprawę jakości wyrobów w tym analizę kosztów procesu produkcyjnego i jego efektywności w oparciu o KPI

  • Reorganizacja struktury produkcyjnej oraz poprawa organizacji i metod pracy

  • Inicjowanie działań mających na celu poprawę produktywności oraz redukcje kosztów

  • Weryfikacja i optymalizacja norm/standardów produkcyjnych dot. zużycia zasobów w tym surowców i energii

Wymagania pracodawcy

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunkowe

  • Znajomość zasad rachunkowości

  • Proaktywność, zaangażowanie

  • Zdolności analityczne

  • Chęć relokacji

Pracodawca oferuje

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Mieszkanie służbowe

  • Bilety lotnicze na święta

  • Benefity

  • mieszkanie służbowe