Oferta pracy

Financial Support Admin with French

Grafton Recruitment

  • Rzeszów

    Rzeszów, podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Rekrutujemy dla

For our Client, one of the most famous companies in the international arena which works in the area of new technologies currently we are looking for candidates for the position of Financial Support Admin with French.

Twój zakres obowiązków

  • Communicating with with vendors/partners to solve their queries and disputes related to invoices

  • Verifying data in the intranal system

  • Assigning financial tickets to the accoutants

  • Performing other assigned tasks and duties necessary to support suppliers

Wymagania pracodawcy

  • University degree

  • Very good knowledge of French (min. B2/C1)

  • Communicative knowledge of English (min. B1)

  • Willingness to develop in accounting and finance area

  • Experience in accounting would be an asset

  • Good knowledge of MS Excel

  • Ability to multi-task, meet strict deadlines and excel in a fast-paced business environment - responsive

  • Effective team player who interacts well with others

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • Eight-hour work day

  • Remote work (1-2 days per month in the office i Krakow)

Grafton Recruitment jest międzynarodową agencją doradczą działającą w obszarze HR, zajmującą się rekrutacją specjalistów oraz kadry zarządzającej średniego szczebla. Kompleksowo wspiera projekty typu greenfield, dokonuje analizy planów inwestycyjnych i ekspansji pod kątem potencjału rynku, infrastruktury i zasobów ludzkich. Działa zgodnie z najwyższymi standardami, koncentrując się na efektywności i budowaniu trwałych relacji z firmami i kandydatami. Świadczy usługi w całej Polsce, stacjonarne biura znajdują się w Warszawie Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Katowicach i Łodzi, prowadzi projekty w Trójmieście. W Polsce świadczy usługi od 1997 roku, od 2018 roku jest częścią Gi Group, jednego z globalnych liderów świadczących usługi na rzecz rozwoju rynku pracy. Więcej: www.grafton.pl

Przewiń do profilu firmy