Ta oferta pracy jest nieaktualna od 129 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Analityk Systemów Finansowych – Modelowanie kosztów

  • Poznań, wielkopolskie
  • Specjalista
  • 2017-02-17

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

815752
top
Franklin Templeton Investments remains a leading global investment management organization for more than 65 years thanks to our greatest assets - our employees. With over 9,000 employees working in 35 countries around the world to service over 240 financial products, we offer an exceptional range of diverse career options. Our corporate values reflect the best of our employees. We believe in putting clients first, building relationships, achieving quality results, and working with integrity. We strive to bring a balance of work and life to our employees.
Analityk Systemów Finansowych

– Modelowanie kosztów
Miejsce pracy: Poznań

Opis stanowiska i Korzyści:

Zatrudniona na tym stanowisku osoba będzie członkiem zespołu MPAR (Management Profitability Analysis and Reporting). Do podstawowych obowiązków należy przez wszystkim wspomagania i rozwoju alokacji kosztowych zgodnie z metodologią Activity Based Costing.

Ponad to do obowiązków tej osoby będzie należało:

Administracja systemu

  • wsparcie użytkowników w bieżącej obsłudze systmu / aplklacji analitycznych
  • kodowanie alokacji kosztowych zgodnie z metodologią Activity Based Costing
  • przeprowadzanie audytu i poprawności działania sytemu pod względem porawności danych i zabezpieczeń
  • współpraca z Działem IT w celu rozwiązaywania problemów technicznych
  • współpraca z dostawcami oprogoramowanoa i developerami w ramach aktualiuzacji oraz usprawień aplikacji

Rozwój i implementacja systemu

  • wdrażanie i ulepszanie modelu aleokacji kosztów w PeopleSoft Enterprise Performance Management
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej
  • ścisła współpraca z deweloperami i Działem IT

Inne zadaanie zlecone przez Managera

  • utrzymywanie dobrych realcj z członkami zespołu projektowego, klientami wewnętrznymi (np. Działem Fiannsowym) i zewnętrznymi dostawcami
  • przygotowanie i prowadzenie szkoleń dla użytkowników w zakresie systmów
  • wsparcie innych pracowników Działu Finansowego w analizie danych

Idealny kandydat…

  • Wykształcenie wyższe (również licencjat) – preferowane kierunki: finanse, ekonomia, IT
  • Doświadczenie w pracy w systemach ERP (SAP or PeopleSoft)– od strony użytkownika jak i architekta
  • Znajomość narzędzi Business Inteligence takich jak: Cognos, Business Objects or OBIEE będzie dodatkowym atutem
  • Doświadczenie w pracy z bazami danych – język SQL; modele relacyjne mile widziane
  • Umiejętności analityczne – warunek konieczny
  • Zaawansowany język angielski w mowie i piśmie
  • Znajomość zasad rachunkowości finansowej jak i zarządczej
  • Umiejętność pracy w zespole, dynamicznym środowisku i pod presją czasu

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. Ust. nr 133 poz. 883".

"When applying please enclose below statement: "I hereby authorize you to process my personal data included in my job application for the needs of the recruitment process (in accordance with the Personnel Protection Act 29.08.1997 no 133 position 833)".

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się