Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Finansista w grupie kapitałowej

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZIO firmie

AKADEMIA HUMANISTYCZNO-EKONOMICZNA W ŁODZI

Doktora Seweryna Sterlinga 26

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Analiza finansowa projektów biznesowych pod kątem rentowności i wykonalności.

  • Współpraca z zarządami spółek z grupy kapitałowej.

  • Przygotowanie raportów oraz prognoz finansowych.

  • Raportowanie opracowanych danych oraz wyciągniętych z nich wniosków do Zarządu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomia, finanse i rachunkowość)

  • Mile widziany student ostatniego roku.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Nowoczesne narzędzia pracy.

  • Pracę w kreatywnym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • dofinansowanie do prywatnej edukacji dzieci

  • dofinansowanie wakacji dzieci

Tak się u nas pracuje