Ta oferta pracy jest nieaktualna od 92 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fizjoterapeuta

  • Bobolin (pow. sławieński), Sławno, Darłowo, zachodniopomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 16.04.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Bursztyn Medical Spa & Wellness Sanatorium Uzdrowiskowe Spółka Cywilna E. Ślepko

    Bursztyn Medical Spa w Bobolinie, sanatorium znajdujące się nad samym morzem. Zatrudniamy 40 pracowników na umowę o pracę. Działamy całym rokiem. Do naszego sanatorium przyjeżdżają klienci komercyjni, goście z zagranicy jak również pacjenci kierowani przez NFZ.

    Miejsce pracy: Darłowo (okolice), Sławno (okolice), Bobolin (pow. sławieński)
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Zadania:

    • Fizjoterapeuta w sanatorium wykonuje swoją pracę zgodnie z wytycznymi - 7 h 35`dziennie.

    Oczekiwania:

    • wymagany tytuł min. technik fizjoterapii, książeczka sanepidowska

    Oferujemy:

    • zatrudnienie całym rokiem, umowa o pracę, możliwość rozwoju zawodowego, wynagrodzenie 3100 zł brutto, premie okazjonalne, dofinansowanie do wyżywienia, możliwość korzystania z basenu, sauny i sali fitness po godzinach pracy, możliwość noclegów

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.