Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta do rehabilitacji w warunkach domowych

EPIONE Sp. z o.o.

4 6008 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Baborów, Brzeg, Byczyna, Dobrodzień, Głogówek, Głubczyce, Głuchołazy, Gogolin, Gorzów Śląski, Grodków, Kędzierzyn-Koźle, Kietrz, Kluczbork, Kolonowskie, Korfantów, Krapkowice, Leśnica, Lewin Brzeski, Namysłów, Niemodlin, Nysa, Opole, Otmuchów, Ozimek, Paczków, Praszka, Prószków, Prudnik, Strzelce Opolskie, Wołczyn, Zawadzkie, Zdzieszowice, Biała, Olesno, Tułowice (pow. opolski), Ujazd

  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • realizacja cyklu terapeutycznego w domu pacjenta według wskazań Lekarza, Specjalisty;

  • zapewnienie opieki fizjoterapeutycznej powierzonym pacjentom, kierując się ich dobrem, poszanowaniem podmiotowości i godności osobistej;

  • prowadzenie dokumentacji wg obowiązujących przepisów.

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe (lic/mgr fizjoterapii);

  • prawo wykonywania zawodu;

  • doświadczenie w pracy z pacjentem leżącym;

  • zatrudniamy również osoby bezpośrednio po ukończeniu studiów w zakresie fizjoterapii,

Mile widziane

  • 3 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku fizjoterapeuty.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie własnej działalności gospodarczej lub umowy zlecenia;

  • elastyczne godziny pracy;

  • pracę w stabilnej i nastawionej na rozwój firmie;

  • wynagrodzenie od 4 600,00 do 8 500,00.

  • Benefity

  • elastyczny czas pracy

EPIONE to zespół specjalistycznych placówek medycznych zlokalizowanych na terenie Katowic, składa się z 4 wielospecjalistycznych przychodni (w dzielnicach Katowic: Ligota, Panewniki, Tysiąclecie, Janów), Zakładu Opieki Długoterminowej, Centrum Chirurgii Krótkoterminowej, Centrum Diagnostyki Obrazowej oraz Gabinetów Dermatologii Estetycznej i Kosmetologii DermaVIP.

Doświadczona, wysoko wykwalifikowana kadra lekarska i pielęgniarska oraz pracowników obsługi Pacjenta, nowoczesny sprzęt oraz znakomite warunki lokalowe gwarantują Pacjentom najwyższej jakości, kompleksowe usługi medyczne.

Podejmowane przez firmę starania o ciągłe podnoszenie jakości usług zaowocowały uzyskaniem Certyfikatu ISO EN-PL 9001, 18001, 27001 oraz 45001.

Przewiń do profilu firmy