Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta Domowy

ZRIF sp. z o.o.

7 0008 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Kalisz

    Kalisz, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pacjentów w ramach fizjoterapii domowej

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy z pacjentami neurologicznymi

  • doświadczenie w wizytach domowych

To oferujemy

  • atrakcyjne finansowo warunki współpracy

  • praca w pełnym wymiarze w ramach kontraktu z NFZ

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • duża samodzielność i elastyczność

  • wsparcie merytoryczne 24h

  • partnerska, przyjacielska a wręcz rodzinna atmosfera :)

  • Nie boisz się nowych wyzwań? Praca z pacjentami to twoja pasja ale dotychczasowe warunki finansowe nie spełniają twoich oczekiwań? To jest właśnie oferta dla Ciebie!

  • Już dawno chciałeś coś zmienić ale wciąż brakowało Ci odwagi? To jest właśnie oferta dla Ciebie!

O nas

ZRiF to podmiot leczniczy z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej. Rozpoczynamy rekrutację na stanowisko fizjoterapeuty domowego w doświadczonym zespole fizjoterapii domowej.

Nie wiesz czy działamy na Twoim terenie? Po prostu zapytaj ;)