Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta domowy

ZRIF sp. z o.o.

8 00011 000 netto (+ VAT) / mies.
  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 4

Twój zakres obowiązków

  • Samodzielne prowadzenie pacjentów w ramach fizjoterapii domowej

Nasze wymagania

  • PWZF

  • prawo jazdy kat B

To oferujemy

  • atrakcyjne finansowo warunki współpracy

  • praca w pełnym wymiarze w ramach kontraktu z NFZ

  • stabilne, długoterminowe zatrudnienie

  • duża samodzielność i elastyczność

  • wsparcie merytoryczne 24h

  • partnerska, przyjacielska a wręcz rodzinna atmosfera :)

Benefity

  • pakiet relokacyjny

    O nas

    ZRiF to podmiot leczniczy z ponad 20 letnim doświadczeniem w branży rehabilitacyjnej. Rekrutujemy na stanowisko fizjoterapeuty domowego w doświadczonym zespole fizjoterapii domowej.

    Nie boisz się nowych wyzwań? Praca z pacjentami to twoja pasja ale dotychczasowe warunki finansowe nie spełniają twoich oczekiwań? To jest właśnie oferta dla Ciebie!

    Już dawno chciałeś coś zmienić ale wciąż brakowało Ci odwagi? To jest właśnie oferta dla Ciebie!

    Nie wiesz czy działamy na Twoim terenie? Po prostu zapytaj ;)