Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta

L’ATELIER DU KINE

  • 71150 Chagny , Francja

    zagranica
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Praca w prywatnym gabinecie fizjoterapeutyczny. Zespół składa się z trzech polskich fizjoterapeutów i sekretarki. Indywidualna praca z pacjentami w gabinecie, na wizytach domowych i w domach starców. Rehabilitacja pacjentów z problemami kręgosłupa i stawów obwodowych, z chorobami neurologicznymi i po zabiegach operacyjnych przeważnie ortopedycznych.

Nasze wymagania

dyplom ukończenia studiów fizjoterapii na poziomie licencjatu lub magistra, autoryzacja do wykonywania zawodu fizjoterapeuty we Francji, mile widziane przynależenie do związku zawodowego fizjoterapeutów we Francji - L’ORDRE DES MASSEURS-KINESITHERAPEUTES, dobra znajomość języka francuskiego, wymagane prawo jazdy kategorii B oraz mile widziane auto do dyspozycji.

To oferujemy

Praca w nowym gabinecie fizjoterapeutycznym. Atutem gabinetu jest jego duże wyposażenie, co do innych gabinetów rehabilitacyjnych oraz obecność sekretarki. Do wyposażenia gabinetu należy laser najnowszej generacji, aparat LPG Cellu M6, Huber do ćwiczeń równoważnych, krioterapia, ultradźwięki, fala uderzeniowa, terapia uciskowa, światło podczerwone, aparat do ćwiczeń biofeedback, rowerki, bieżnia, przyrządy do ćwiczeń równoważnych, maszyny oraz przyrządy do wzmacniania mięśni. Jesteśmy w stanie zapewnić pomoc w poszukiwaniu mieszkania oraz w sprawach związanych z dokumentami. Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną księgową, która jest polką.

Praca na pełny etat, na własnej działalności jako «masseur-kinésitherapéute libéral ». Gwarantowane wysokie zarobki.