Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fizjoterapeuta

Dr Zdrówko- Twoja Rehabilitacja- Ewelina PaczochaO firmie

3 000‐5 000 zł brutto / mies.
  • Wschodnia 1
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Dr Zdrówko- Twoja Rehabilitacja- Ewelina Paczocha

Wschodnia 1

Gdynia

W naszej pracy zajmujemy się rehabilitacją oraz masażem leczniczym. Na codzień w pracy z pacjentem, wykorzystujemy m.in. techniki terapii manualnej, suche igłowanie oraz terapię tkanek miękkich. Obecnie do nowo powstałych gabinetów poszukujemy nowych osób.

Opis stanowiska pracy:
- samodzielna praca z pacjentami w zakresie fizjoterapii oraz terapii manualnej
- diagnostyka, planowanie i samodzielne prowadzenie terapii
- wykonywanie masaży w tym klasyczny, leczniczy, sportowy, drenaż limfatyczny
- prowadzenie dokumentacji medycznej
- współpraca z lekarzami, pozostałymi fizjoterapeutami oraz recepcją
- praca według najwyższych standardów higienicznych

Wymagania:
- tytuł magistra fizjoterapii
- aktualne prawo do wykonywania zawodu
- aktualna książeczka zdrowia oraz badania sanitarno epidemiologiczne
- zaangażowanie i empatia w pracy z naszymi pacjentami
- komunikatywność i otwartość na potrzeby pacjentów gabinetu
- przyjazne usposobienie – uśmiech :) oraz łatwość w nawiązywaniu kontaktów
- bardzo profesjonalne podejście do swojego zawodu
- chęć doskonalenia się i ciągłego podnoszenia własnych kompetencji
- umiejętność pracy w zespole
- wszelkie ukończone kursy będą dodatkowym atutem
- dyspozycyjność

Oferujemy:
- stabilne, stałe zatrudnienie na umowę o pracę
- szkolenia i warsztaty zawodowe
- pracę w dynamicznie  rozwijającej się organizacji
- bardzo atrakcyjny system wynagrodzeń wraz z systemem motywacyjnym
- rozwój w młodym i ambitnym zespole specjalistów

Ogłoszenie archiwalne