Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta

36 MINUT Jarocin

  • Szubianki 19, Jarocin (pow. jarociński)
    Jarocin (pow. jarociński), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
  • pracodawca nie wymaga CV
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki + prowizja

Szubianki 19

Jarocin (pow. jarociński)

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie nowych klientów w świat treningu 36 MINUT i praca z podopiecznymi (opieka, prowadzenie treningów i konsultacji)

  • efektywne podnoszenie możliwości treningowych klubowiczów

  • dbałość o utrzymanie doskonałych relacji z klientami

  • działania sprzedażowe i obsługa płatności

  • budowanie wizerunku marki jako eksperta w zakresie zdrowego stylu życia

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe, status studenta (kierunek fizjoterapia, dietetyka, medyczne lub pokrewne)

  • wiedza w zakresie fizjologii, anatomii, biomechaniki, jednostek chorobowych, biochemii

  • doskonałe umiejętności komunikacyjne

  • otwartość, uprzejmość i wysoka kultura osobista

  • bardzo dobra organizacja pracy, punktualność, sumienność i uczciwość

  • umiejętności sprzedażowe

  • mile widziane: proaktywność, kursy fizjoterapii sportowej, fizjoterapii w leczeniu schorzeń kręgosłupa, fizjoterapii kardiologicznej, geriatrycznej, kompetencje marketingowe (social media)

To oferujemy

  • niekorporacyjną atmosferę i partnerskie podejście

  • zarobki adekwatne do kwalifikacji i zaangażowania

  • satysfakcjonującą pracę z misją

  • inspirujące szkolenia

  • spotkania integracyjne

  • elastyczność i samodzielność w realizacji zadań

  • dowolną formę zatrudnienia

O nas

Jesteśmy liderem polskiego rynku butikowych klubów treningowych. Naszą pozycję zbudowaliśmy w oparciu o nowoczesne rozwiązania i wysoko wykwalifikowaną kadrę, świadczącą spersonalizowane usługi na najwyższym poziomie.