Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu

4 7005 500 brutto / mies.
  • Jarosławiec (pow. sławieński)

    Jarosławiec (pow. sławieński), zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • pracodawca nie wymaga CV

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie specjalistycznych zabiegów rehabilitacyjnych

  • konsultacje

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mgr lub licencjat

  • numer prawa wykonywania zawodu

  • komunikatywność

  • opanowanie

  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • umiejętność prowadzenia aqua aerobiku

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • atrakcyjne zarobki z możliwością awansu

  • praca bardzo rozwojowa ze względu na charakter Resortu m.in. turnusy rehabilitacyjne, kontrakt z NFZ

  • zapewniamy możliwość zakwaterowania

Health Resort & Medical Spa Panorama Morska w Jarosławcu. Jesteśmy jednym z największych resortów wakacyjnych w Polsce, oferującym zarówno usługi hotelarskie, jak i profesjonalną rehabilitacją, nowoczesny salon SPA oraz pełny atrakcji Aquapark. Nasz resort to aż 430 pokoi zlokalizowanych zarówno w domkach wolnostojących jak i budynkach hotelowych, a wszystko to położone w otoczeniu kwiatów, zieleni i tropikalnej aranżacji. Oprócz tego na terenie resortu znajdują się aż 3 restauracje z bogatą ofertą All Inclusive o zagranicznym standardzie. Posiadamy także 3 sale zabaw dla dzieci, 3 place zabaw, boiska sportowe, siłownię i wiele innych obiektów sportowych i rekreacyjnych. Tak bogaty wachlarz usług sprawia, że nasza firma zatrudnia profesjonalistów niemal z każdej branży.

Przewiń do profilu firmy