Ta oferta pracy jest nieaktualna od 10 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Fizjoterapeuta/-ka

  • Augustów, podlaskie
  • Specjalista
  • 11.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś osobą komunikatywną, lubisz pracować z ludźmi ?
    Dołącz do naszego zespołu już dzisiaj !
    Do Sanatorium w Augustowie poszukujemy osoby zainteresowanej pracą na stanowisku:

    Miejsce pracy: Augustów

    Biavita Polska to spółka należąca do grupy kapitałowej SATORIA Group SA działającej na rynku od ponad 40 lat, lidera w organizacji i zarządzaniu obiektami hotelarsko-konferencyjnymi oraz wynajmie powierzchni biurowych.

    Biavita Polska jest właścicielem 6 obiektów, jednym z nich jest Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów położone nad brzegiem jeziora Necko pośród wysokiego lasu sosnowego. www.biavita.pl

    Sanatorium Uzdrowiskowe Augustów ze względu na swoje położenie i na bardzo wysoki poziom świadczonych usług to idealne miejsce na regenerację sił i poprawę stanu zdrowia. Ośrodek oferuje pobyty uzdrowiskowe z zabiegami, wczasowe z pełnym wyżywieniem oraz pobyty hotelowe.  www.sanatorium.augustow.pl

    OPIS STANOWISKA:

    • prowadzenie programu usprawnienia ruchowego zgodnie z planem leczenia pacjenta w rotacyjnym cyklu pracy
    • prowadzenie dokumentacji oceny funkcjonalne pacjenta i wykonywanych zabiegów
    • dbałość o wysoki standard jakości świadczonych usług

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe   magister/licencjat fizjoterapii
    • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
    • mile widziane będą osoby mające doświadczenie zawodowe
    • prawo wykonywania zawodu z wpisem do Krajowej Rady Fizjoterapeutów

    OFERUJEMY:

    • umowę o pracę w wiarygodnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
    • współpracę zawodową z profesjonalistami
    • przyjazną atmosferę pracy
    • dodatkowe benefity pozapłacowe

    Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania

    Prosimy o dołączenie klauzuli :

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”