Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Fizjoterapeuta/ka

Rehabilitacja KrojantyO firmie

  • 89-600 Chojnice, Polska, 18 Pułku Ułanów Pomorskich 7, 89-620 Krojanty, Polska

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Prywatna Klinika Rehabilitacyjna w Krojantach jest placówką leczącą wszelkie schorzenia kręgosłupa, narządu ruchu oraz bóle głowy. Zajmujemy się  również rehabilitacją po udarach, po operacjach ortopedycznych, złamaniach, rehabilitacją przedoperacyjną, leczeniem przewlekłych bólów neurologicznych i uaktywnianiem osób starszych. Leczymy od 1990 roku, a nasza placówka położona jest w sercu borów tucholoskich, w otoczeniu lasów i jezior. W leczeniu łączymy tradycję z nowoczesnością, a leczenie u nas przebiega w miłej, domowej atmosferze.

Miejsce pracy: Krojanty (pow. chojnicki)

Opis stanowiska:

  • Samodzielna praca z pacjentem w zakresie fizjoterapii
  • Programowanie i dokonywanie zabiegów fizjoterapeutycznych
  • Postępowanie z pacjentem zgodnie z przyjętymi w klinice standardami
  • Indywidualne podejście do każdego pacjenta z uwzględnieniem jego potrzeb
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe (licencjat lub magister) w zakresie fizjoterapii
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego – mile widziane na poziomie komunikatywnym
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktu z pacjentem, komunikatywność, empatia
  • Umiejętność pracy w zespole oraz odpowiedzialność
Oferujemy:
  • Duży poziom samodzielności
  • Możliwość szkolenia się i podnoszenia kwalifikacji (współfinansujemy kursy podnoszące kwalifikacje)
  • Formę pracy do uzgodnienia (po okresie próbnym: umowa o pracę, kontrakt)
  • Przyjazne miejsce pracy, sympatyczny zespół
  • Dodatkowe świadczenia (premie świąteczne oraz możliwość korzystania z leczenia w Klinice w Krojantach)
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne