Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta/ka

Biovena Sp. z o.o.

  • Ożarów Mazowiecki

    Ożarów Mazowiecki, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie świadczeń zdrowotnych w ramach umowy z NFZ, Centrami Medycznymi oraz pacjentom komercyjnym,

  • rezerwacja terminów na zabiegi rehabilitacyjne oraz uzupełnianie i weryfikacja danych pacjenta w systemie komputerowym

  • prowadzenie i uzupełnianie dokumentacji medycznej Pacjentów,

  • zadania zlecone przez przełożonych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – magister o kierunku fizjoterapia

  • Doświadczenie na stanowisku min. 3 lata

  • Mile widziany ukończony kurs terapii manualnej

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Pracowitość, dokładność oraz uprzejmość

  • Dobra organizacja czasu pracy

  • Łatwość nawiązywania kontaktów

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę współpracy, zlecenie

  • Pracę w przyjaznej atmosferze

  • System pracy dwuzmianowy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie dokumentu CV poprzez przycisk Aplikuj.

Centrum Medyczne Biovena to firma świadcząca kompleksowe usługi w zakresie podstawowej opieki zdrowotnej, medycyny rodzinnej, konsultacji specjalistycznych oraz rehabilitacji zarówno prywatnie, jak i w ramach ubezpieczeń zdrowotnych publicznych i indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy