Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" S.A.O firmie

  • Nałęczów

    Nałęczów, lubelskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie zabiegów z zakresu kinezyterapii, fizykoterapii, hydroterapii

  • współpraca z zespołem lekarzy i pielęgniarek

  • prowadzenie dokumentacji medycznej zgodnie z obowiązującymi zasadami i przepisami

  • obsługa i systematyczna kontrola sprawności sprzętu

Nasze wymagania

  • wykształcenie kierunkowe - fizjoterapeuta

  • aktualne prawo wykonywania zawodu

Mile widziane

  • kursy specjalistyczne, doświadczenie zawodowe

To oferujemy

  • ciekawą pracę w wyjątkowym miejscu

  • możliwość zdobycia doświadczenia

  • pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy lub zatrudnienie w ramach pracy dodatkowej

  • możliwość współpracy na podstawie umowy zlecenie lub kontraktu

Zakład Leczniczy "Uzdrowisko Nałęczów" S.A.

Zakład Leczniczy „Uzdrowisko Nałęczów” S.A. jest firmą z ponad dwustuletnią tradycją w lecznictwie uzdrowiskowym. Świadczymy usługi w zakresie leczenia sanatoryjnego, SPA oraz Medical SPA.

Przewiń do profilu firmy

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.