Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Fizjoterapeuta – Przedstawiciel Handlowy

LIW Care Technology Sp. z o.o.O firmie

  • Bytów

    Bytów, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Praca na terenie województwa pomorskiego i kujawsko-pomorskiego

  • Bezpośredni dobór sprzętu rehabilitacyjnego u pacjenta w domu / w ośrodku

  • Podejmowanie działań sprzedażowych i promocyjnych na powierzonym terenie

  • Budowanie, nawiązywanie i utrzymywanie długotrwałych relacji z klientami

  • Obsługa administracyjna logistyczna zamówień

  • Aktywny udział w targach, konferencjach i szkoleniach

  • Koordynowanie procesów zamówień i dostaw

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (fizjoterapia)

  • Gotowość do odbywania częstych podróży służbowych

  • Empatia i chęć pomagania innym

  • Wysoka zdolność do samodzielnej organizacji czasu pracy

  • Wytrwałość w dążeniu do celu

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Wiedza dotycząca zaopatrzenia medycznego/rehabilitacyjnego będzie dodatkowym atutem

  • Prawo jazdy kategorii B

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym uzależnionym od realizacji planu sprzedażowego

  • Stabilną formę zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę

  • Elastyczne godziny pracy

  • Przyjazną atmosferę pracy w ambitnym zespole

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego

  • Możliwość uczestnictwa w programie FitSPORT

  • Wszystkie niezbędne narzędzia pracy w tym: samochód służbowy, laptop, telefon

LIW Care Technology Sp. z o.o.

Firma LIW Care Technology, producent wyrobów medycznych dla osób niepełnosprawnych poszukuje osoby na stanowisko „Regionalny specjalista ds. sprzedaży” . Jesteśmy nowoczesną firmą zatrudniającą 50 osób, produkującą między innymi siedziska ortopedyczne, wózki inwalidzkie specjalne oraz urządzenia multifunkcyjne. Nasze produkty sprzedajemy zarówno w kraju jak i na ponad dwudziestu rynkach eksportowych.

Od ponad 10 lat tworzymy innowacyjny biznes, który pomaga ludziom. Jeżeli chcesz pracować w branży, w której każdy sprzedany produkt oznacza uśmiech na twarzy pacjenta, dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy