Oferta pracy

Fizjoterapeuta

POWIATOWY OŚRODEK REHABILITACYJNO-WYPOCZYNKOWY "PAŁAC" W PRZEŁAZACH sp. z o.o.O firmie

  • Przełazy (pow. świebodziński), lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Powiatowy Ośrodek Rehabilitacyjno - Wypoczynkowy "Pałac" w Przełazach od wielu lat realizuje zabiegi finansowane przez NFZ . Posiada również bazę noclegową oferując wypoczynek i rekreację nad jeziorem Niesłysz. Oferuje na miejscu bezpłatną możliwość zamieszkania.

Opis stanowiska:

Praca na pełny etat, na umowę o pracę lub umowę zlecenia. Elastyczny czas pracy. Wykonywanie zabiegów z zakresu fizykoterapii, kinezyterapii i masażu leczniczego.

Wymagania:

Preferowany fizjoterapeuta z tytułem magistra i 3 letnim doświadczeniem. Możliwość zatrudnienia również osoby z tytułem licencjata.

Oferujemy:

  • Dobre wynagrodzenie
  • Bezpłatne szkolenia
  • Nieodpłatne zakwaterowanie
  • Pracę od zaraz

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy